Quote (MrBommel @ Thu, Nov 22 2007, 11:22am)
Nu te ai uitat ca LordT a facut spam aica si a facut +1

...
A descis topicu cand nu a fost locked. Created: Sat, Sep 8 2007, 11:59pm
Si LordT a facut un spam aica causa asta este threadu sus. Osa il

da da..asa e ..daR SI U UITI k io mi-s spammeru' sef p aici

..si poat k ar merita inchise cateva..nu d alta dar sa deschidem altele