Quote (MrDjBthu @ Sun, 9 Sep 2007, 01:25)
nu e nene, ii batem si pe olandezi zic eu.
o sa vezi
acuma au jucat asa relax, nu au fost foarte concentrati.
olanda prevad un 1-0
frumos meciu oricum
tu te`ai uitat la alt meci sigur lol. meci de caca asta cu belarus. si aia isi dadea cu stangu`n dreptu`.
vb lu` cornel dinu` : se pleaca pe atac fluture....
Dinamo - Lazio 1-3. Ti`am spus
Miauuuuuuuuuu Miauuuuuuuuuuuuu Miauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu =)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))