Quote (napsterz0r @ Fri, 7 Sep 2007, 04:37)
MIROASE A GELOZIE BAI!:D
btw sti ca`s pe #1?

peste tot?

best kill/ best rank .. bla bla?

EDIT: cica nu merge pe softcore.. pt ca imi inregistreaza toate killurile pe site.. si e setat sa mearga pe hc doar

daca fac kill pe softcore imi da erroare

lol ???
pe softcore te fac aia stii cum ?
si ii doare in spate de programu tau....