Quote (the_rest @ Tue, 30 Jun 2009, 18:16)
si de ce ai postat pe forumu asta ? crezi ca ne intereseaza chestiile macabre ca pe niste anormali ? si mie mi-a murit dirigu, dar nu am postat pe aici
postez aici ca sa aiba fraierii ca tine unde sa faca spam!
app daca nu te intereseaza cred ca ti'am mai zis.. nu te obliga nimeni sa citesti.. dute in mm la piata si cumparati o viata reala si mai lasane ca nu exista forum in care sa nu zici ceva!
This post was edited by garcea on Jun 30 2009 11:26am