dc mai era asa o fata-un baiat- o fata-un baiat etc mai mergea, asa cum e nu prea mai perpetuam specia..:D
ce este melodia asta o manea populara? e cam genul ala de melodie care se repeta la infinit, in primele 30 de secunde rizi, esti vesel, e fun, dupa care cind vezi ca se repeta again and again iti vine sa scoti pistolul, omori dansatorii, omori mesenii, omori orchestra, si cind sa te omori pe tine constati ca nu mai ai gloante si atunci te dai cu capul de masa, eventual pe ritmul muzicii...
eu personal o vad ca pe o spalare de creier, un ritm timpit si neterminat care se repeta la infinit, spre hazul tuturor...asta vrem asta avem-maneaua populara rules!