d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Pacat De Michael Jackson > A Fost Regele Muzicii Pop
12Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 15,838
Joined: Apr 7 2008
Gold: 550.00
Jun 26 2009 05:38pm
R.I.P Michael Jackson :(


iubes Muzica lui !
Member
Posts: 2,924
Joined: Jul 4 2008
Gold: 330.00
Jun 26 2009 11:58pm
a fost idolul meu in liceu...sa se odihneasca in pace, cu ingerasi pe linga el...dar sper sa nu se dea la ei :D
Member
Posts: 2,924
Joined: Jul 4 2008
Gold: 330.00
Jun 27 2009 12:24am
asta imi vine in minte acum...http://www.youtube.com/watch?v=4FZcAzZOyOg&feature=related
dar intr-adevar a fost Mare....dincolo de ciudateniile lui...pizda masii...tb sa mai si murim...o lacrima pt el...pt muzica lui...
Member
Posts: 2,924
Joined: Jul 4 2008
Gold: 330.00
Jun 27 2009 12:28am

sa nu ma-njurati pt atitea topicuri da nu stiam cum sa bag youtube...sry...
Member
Posts: 6,446
Joined: Jun 5 2006
Gold: 5,629.00
Jun 27 2009 12:35am
Quote (onlythebrave @ Sat, Jun 27 2009, 08:28am)

sa nu ma-njurati pt atitea topicuri da nu stiam cum sa bag youtube...sry...


cu ... EDIT :P :rofl:

mie nu mi-a placut deloc cand eram mic . odata cu trecerea timpului , parca suna bine unele melodii
despre partea cu pedofilia .. io nu cred nimic :)) .
in rest , o fi fost el mai ciudat , dar asta e . Imi pare rau de el c-o murit cam tanar .. dar la cum si-o batut joc de el , ma mir ca nu l-au futut operatiile mai repede chiar .

Member
Posts: 13,594
Joined: Apr 14 2007
Gold: 119.50
Warn: 10%
Jun 27 2009 01:39am
r.i.p , ascultam cand eram mic
Member
Posts: 28,592
Joined: Nov 3 2005
Gold: 17,707.00
Jun 27 2009 02:30am
un mare muzician
pacat ca nu a avut prieteni adevarati langa el
sus pare simplu dar e foarte greu>>in putinele momente in care a vorbit liber cu diferiti reporteri se vedea cat de trist era...
un copil fara copilarie care nu s-a maturizat niciodata, cautand copilaria pierduta in prietenia copiilor.
primele 5 piese minunate facute de el nu sunt in top 10 de difuzare dintre toate piesele lui.
mai dureaza ca oamenii sa inteleaga unele piese, daca vor avea rabdare sa le mai asculte.>>cred ca le-a ascuns special printre HIT-uri dansante si mai comerciale.

R.I.P. :angel:
Member
Posts: 36,244
Joined: Nov 29 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jun 27 2009 06:04am
io vreau sa downloadez filmu lui Michael: Moonwalker.
lol acuma l-am gasit pe torrente ... este torrentu vechi de 1day.

edit: ba ce rahat ... are vreo 20 de arhive rar ... o fi tzapa.

This post was edited by the_rest on Jun 27 2009 06:06am
Member
Posts: 6,045
Joined: Dec 5 2008
Gold: 0.55
Jun 27 2009 10:25am
Quote (onlythebrave @ Sat, 27 Jun 2009, 08:58)
a fost idolul meu in liceu...sa se odihneasca in pace, cu ingerasi pe linga el...dar sper sa nu se dea la ei :D


dak erati copilasi :)
pedofilu :)
Member
Posts: 15,838
Joined: Apr 7 2008
Gold: 550.00
Jun 27 2009 10:54am
Quote (alexcata2004 @ Sat, Jun 27 2009, 07:25pm)
dak erati copilasi :)
pedofilu :)


stai jos ba alex ca nu era pedofil !!
Go Back To Romanian Topic List
12Next
Closed New Topic New Poll