Quote (onlythebrave @ Sun, May 3 2009, 10:29am)
ideea de guild 100% rominesc a venit ca o continuare fireasca a ideii de a face un canal rominesc gen Op RoBaal vezi topicul pe aici pe undeva :), pt soft& hardcore
Ideea cu guildu e destul de buna dar costa destul de mult fg , si inca nu se stie daca channelu va avea 'succes' . Si chiar daca va avea , iti zic eu ca nu o sa gasest destui mederatori si admini numai romani pt ca sunt putini oameni seriosi care sustin ideea .
In caz ca o sa fie destul de popular channelu cu siguranta ca o sa se stranga ceva fg sa se faca si un guild.
Pana atunci sunt destule guilduri de romani in care poti sa intri , chiar daca nu sunt 100% romanesti.
Asa ca mai gandeste-te...