d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Guild 100 % Rominesc? > Ceva Propuneri?
123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,924
Joined: Jul 4 2008
Gold: 330.00
May 3 2009 12:19am
cine crede ca merita incercat?
plz postati aici si cei care au vechime mai mare sau experienta pe jsp
Merita?
Member
Posts: 5,873
Joined: Mar 15 2008
Gold: 1,160.41
May 3 2009 12:24am
sunt de ajuns cele create de romani ce conteaza daca sunt si straini pe acolo np
Member
Posts: 11,323
Joined: Mar 5 2006
Gold: 8.43
May 3 2009 12:45am
Mai intai invata sa scrii "Romanesc" iar apoi gandeste-te la guilde.

Ma doare capul, really. Ce invatati in scoli, frate?
Member
Posts: 2,924
Joined: Jul 4 2008
Gold: 330.00
May 3 2009 01:26am
si tu suferi de i din a? apropos, pruteanu D-zeu sa-l ierte spunea ca nici macar nu e justificata aceasta hotarire a academiei romine...
si conteaza ideea nu imperfectiunile in exprimare...dc iti dau sa citesti eminescu in original te iei cu miinile de cap ce greoi era limbajul pe atunci...bai pretiosule... :)
Member
Posts: 2,924
Joined: Jul 4 2008
Gold: 330.00
May 3 2009 01:29am
ideea de guild 100% rominesc a venit ca o continuare fireasca a ideii de a face un canal rominesc gen Op RoBaal vezi topicul pe aici pe undeva :), pt soft& hardcore
Member
Posts: 28,592
Joined: Nov 3 2005
Gold: 17,707.00
May 3 2009 03:21am
Quote (onlythebrave @ Sun, 3 May 2009, 10:29)
ideea de guild 100% rominesc a venit ca o continuare fireasca a ideii de a face un canal rominesc gen Op RoBaal vezi topicul pe aici pe undeva :), pt soft& hardcore


e o idee buna>>fa un guild romanesc !>>iti urez success ! :)
Member
Posts: 2,924
Joined: Jul 4 2008
Gold: 330.00
May 3 2009 03:38am
pai nu prea ma pricep..sunt cam nou pe aici...deabia m-am descurcat cu sig&ava :) dar macar am venit cu ideea...voi nu vreti sa facem? adika si guild si channel rominesc?
Member
Posts: 5,873
Joined: Mar 15 2008
Gold: 1,160.41
May 3 2009 04:09am
Quote (onlythebrave @ Sun, May 3 2009, 12:38pm)
pai nu prea ma pricep..sunt cam nou pe aici...deabia m-am descurcat cu sig&ava :) dar macar am venit cu ideea...voi nu vreti sa facem? adika si guild si channel rominesc?


convinge tu lumea sa doneze fg pt guild dupa mai vedem
Member
Posts: 3,027
Joined: Feb 3 2009
Gold: 0.01
May 3 2009 04:44am
Quote (onlythebrave @ Sun, May 3 2009, 10:29am)
ideea de guild 100% rominesc a venit ca o continuare fireasca a ideii de a face un canal rominesc gen Op RoBaal vezi topicul pe aici pe undeva :), pt soft& hardcore


Ideea cu guildu e destul de buna dar costa destul de mult fg , si inca nu se stie daca channelu va avea 'succes' . Si chiar daca va avea , iti zic eu ca nu o sa gasest destui mederatori si admini numai romani pt ca sunt putini oameni seriosi care sustin ideea .

In caz ca o sa fie destul de popular channelu cu siguranta ca o sa se stranga ceva fg sa se faca si un guild.

Pana atunci sunt destule guilduri de romani in care poti sa intri , chiar daca nu sunt 100% romanesti.

Asa ca mai gandeste-te...
Member
Posts: 7,641
Joined: Dec 14 2008
Gold: 828.70
May 3 2009 08:42am
nah
nai sanse frate sa ai succes cu un guild acum
treaba asta trebuia facuta acum cel putin 1-2 ani
plm
iti ia fata aia cu dc hunters
Go Back To Romanian Topic List
123Next
Add Reply New Topic New Poll