d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Glume Aici ! > Eu Am Postat Una.
123Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 36,244
Joined: Nov 29 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Apr 14 2009 02:11pm
Un vanator este intrebat:
- De cate animale are nevoie o femeie pe langa ea?
- De patru: o vulpe la gat, un jaguar in garaj, un tigru in pat si un bou care sa le plateasca pe toate celelalte trei!

Member
Posts: 36,244
Joined: Nov 29 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Apr 15 2009 02:48am
-Cum s-a tradus in Moldova "SALVATI DE CLOPOTEL" ?
-??
-Ispasiti de talancuta !
Member
Posts: 36,244
Joined: Nov 29 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Apr 15 2009 02:51am
-Ma Marine, tu stii ce-i aciela in chilot, bai?
-Da' cum sa nu? Ala care chiloteaza avioane!
Banned
Posts: 244
Joined: Apr 18 2009
Gold: 350.00
Apr 18 2009 07:56am
ce tari glume ai in tine :-j.... nici nu mai facut sa zambesc
:)))
Member
Posts: 36,244
Joined: Nov 29 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Apr 18 2009 08:23am
Quote (Cocoa_bossu @ Sat, 18 Apr 2009, 16:56)
ce tari glume ai in tine :-j.... nici nu mai facut sa zambesc
:)))


se scrie: 'm-ai facut'
cu -
Member
Posts: 107,410
Joined: Jun 20 2008
Gold: 0.00
Apr 18 2009 03:06pm
Quote (the_rest @ Wed, 15 Apr 2009, 10:48)
-Cum s-a tradus in Moldova "SALVATI DE CLOPOTEL" ?
-??
-Ispasiti de talancuta !


se scrie izbavit


tard
Member
Posts: 36,244
Joined: Nov 29 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Apr 19 2009 04:25am
Quote (giuvaieru @ Sun, 19 Apr 2009, 00:06)
se scrie izbavit


tard


asa e bancu bre, ce esti asa critic


Un militzian opreste un sofer noaptea... Actele in regula, faruri, stopuri, tot. Statea bou` cu actele omului in mana, nu ii gasea nod-n papura... In fine, vede ca asta nu avea stingator la masina.
- Dom`le, amenda! Te-am prins, te-am ars! Uite, ca sa te fac scapat, raspunde la o intrebare: conduci noaptea; de pe contrasens vezi ca se apropie 2 faruri; ce este?
- O masina...
- Bine, o masina, da` ce e? Mercedes, Dacie, Volvo.....? Vad ca nu stii...
Hai sa iti mai pun o intrebare: conduci noaptea; de pe contrasens vezi ca se apropie un far; ce este?
- O motocicleta...
- Bine, dar ce e? Honda, Suzuki, Kawasaki? Vezi ca nu stii? AMENDA scrie pe matale !!
- Bine, platesc, da` vreau sa iti pun si eu o intrebare: conduci noaptea: pe maginea soselei vezi o gagica meseriasha, bulan, cur, balcoane, tot tacamu`; ce este?
- O curva, ce sa fie?
- Bine, dar mai exact, ma-ta? sor-ta? nevasta-ta?
Banned
Posts: 10
Joined: Apr 19 2009
Gold: 14.00
Apr 19 2009 08:31am
hehe :D
Member
Posts: 7,641
Joined: Dec 14 2008
Gold: 828.70
Apr 19 2009 05:25pm
Quote (giuvaieru @ Sat, Apr 18 2009, 09:06pm)
se scrie izbavit


tard


lasal frate
dc esti asa dur?
pana la urma nu toata lumea are un simt al umorului foarte dezvoltat
Member
Posts: 107,410
Joined: Jun 20 2008
Gold: 0.00
Apr 21 2009 04:54am
Quote (valykiller91 @ Mon, 20 Apr 2009, 01:25)
lasal frate
dc esti asa dur?
pana la urma nu toata lumea are un simt al umorului foarte dezvoltat


dap .. asta e clar


Quote (Cocoa_bossu @ Sat, 18 Apr 2009, 15:56)
ce tari glume ai in tine :-j.... nici nu mai facut sa zambesc
:)))


vouch
Go Back To Romanian Topic List
123Next
Closed New Topic New Poll