Quote (rusclaudiualin @ Wed, 18 Feb 2009, 13:29)
ala cu iteme de pvp era de la alta guilda.
Nu facem inca naxx25 cu guilda pentru ca guilda este de romani si nu avem 25 man la orele 19.00 cand putem toti.
De obicei facem naxx25 in colaborare cu alta guilda ^^
Dar nu e chiar asa cred ca rolul e ok numai noroc sa ai ..ceea ce eu nu prea am.
nu, nu e ok.
pt ca o persoana poate sa ia si sa tot ia si tu nimic.
10 cloth casteri in group. ce sanse ai sa iei un item ? 10% teoretic vorbind, si se ajunge pe acolo daca faci o multime de incercari (1000++)
dar cand sunt 10 rolluri pe seara tu poti sa nu iei nimic iar altu sa ia 5.
pe cand daca e un loot system atunci clar ca iau toti , in functie de punctele acumulate si cele cheltuite