d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > World Of Warcraft > Jucatorii Romani De Wow
1237Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 18,753
Joined: Jan 5 2007
Gold: 465.15
Feb 18 2009 04:11am
Hai sa vedem ce au romanii de aratat.

==== Posteaza-ti caracterul de wow ====






my healer





my mage
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Feb 18 2009 04:29am
ce anume ar trebui sa vedem aici ? doar caractere de 80 sau si gear etc ?
Member
Posts: 18,753
Joined: Jan 5 2007
Gold: 465.15
Feb 18 2009 04:31am
ok hai si gear smile.gif

Era facuta mai mult pt mmc in amintirea vremurilor in care il intrebam cum e wow si incepeam sa fac primul meu char smile.gif


http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Defias+Brotherhood&n=Vlahus


http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Defias+Brotherhood&n=Muskhan
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Feb 18 2009 05:05am
tu vrei sa spui ca in tot naxxu de 25 pe care l-ai facut nu ti-a picat o arma de 461sp si un offhand ???
si tare headu de healer ^^
Member
Posts: 18,753
Joined: Jan 5 2007
Gold: 465.15
Feb 18 2009 05:19am
Quote (MrDjBthu @ Wed, 18 Feb 2009, 13:05)
tu vrei sa spui ca in tot naxxu de 25 pe care l-ai facut nu ti-a picat o arma de 461sp si un offhand ???
si tare headu de healer ^^


da vreau sa zic ca am facut "N" naxx 25 si naxx si nu mi-a picat nici o arma smile.gif

De fapt farmez naxx pentru o arma noua de o luna jumate smile.gif

ieri am pierdut t7.5 helm cu 93 roll vs un mage care avea gear de pvp smile.gif

Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Feb 18 2009 05:26am
Quote (rusclaudiualin @ Wed, 18 Feb 2009, 13:19)
da vreau sa zic ca am facut "N" naxx 25 si naxx si nu mi-a picat nici o arma smile.gif

De fapt farmez naxx pentru o arma noua de o luna jumate smile.gif

ieri am pierdut t7.5 helm cu 93 roll vs un mage care avea gear de pvp smile.gif


schimba guilda.
ia una care nu e cu roll, ci care e cu loot points epgp sau ce o fi.
sa nu mai zic ca iau oameni in raiduri cu iteme de pvp
Member
Posts: 18,753
Joined: Jan 5 2007
Gold: 465.15
Feb 18 2009 05:29am
Quote (MrDjBthu @ Wed, 18 Feb 2009, 13:26)
schimba guilda.
ia una care nu e cu roll, ci care e cu loot points epgp sau ce o fi.
sa nu mai zic ca iau oameni in raiduri cu iteme de pvp


ala cu iteme de pvp era de la alta guilda.

Nu facem inca naxx25 cu guilda pentru ca guilda este de romani si nu avem 25 man la orele 19.00 cand putem toti.

De obicei facem naxx25 in colaborare cu alta guilda ^^

Dar nu e chiar asa cred ca rolul e ok numai noroc sa ai ..ceea ce eu nu prea am.

This post was edited by rusclaudiualin on Feb 18 2009 05:29am
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Feb 18 2009 05:43am
Quote (rusclaudiualin @ Wed, 18 Feb 2009, 13:29)
ala cu iteme de pvp era de la alta guilda.

Nu facem inca naxx25 cu guilda pentru ca guilda este de romani si nu avem 25 man la orele 19.00 cand putem toti.

De obicei facem naxx25 in colaborare cu alta guilda ^^

Dar nu e chiar asa cred ca rolul e ok numai noroc sa ai ..ceea ce eu nu prea am.


nu, nu e ok.
pt ca o persoana poate sa ia si sa tot ia si tu nimic.
10 cloth casteri in group. ce sanse ai sa iei un item ? 10% teoretic vorbind, si se ajunge pe acolo daca faci o multime de incercari (1000++)
dar cand sunt 10 rolluri pe seara tu poti sa nu iei nimic iar altu sa ia 5.

pe cand daca e un loot system atunci clar ca iau toti , in functie de punctele acumulate si cele cheltuite

Member
Posts: 18,753
Joined: Jan 5 2007
Gold: 465.15
Feb 18 2009 05:45am
pai de obicei daca ia un item i se scade 15 puncte la roll smile.gif iar colegii sunt de treaba si daca nu au nevoie de ceva nu dau roll doar ca asta e situatia...

oricum am dps peste ei smile.gif

This post was edited by rusclaudiualin on Feb 18 2009 05:46am
Member
Posts: 13,594
Joined: Apr 14 2007
Gold: 119.50
Warn: 10%
Feb 18 2009 06:20am
hai ca o sa vb eu cu un prieten de al meu , ca acu vad ca doarme !! poate te ia la el in guilda ! din cate stiu eu are cea mai tare guilda din romania + europa ! au ajuns oamenii in level si pc games smile.gif !
Go Back To Romanian Topic List
1237Next
Closed New Topic New Poll