d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > # De La Spy ( Radu )
123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 15,478
Joined: Apr 22 2008
Gold: 11,362.14
Dec 12 2008 06:40am
nu ii mai trimiteti forum gold / si nu ii mai dati pm sau vb cu el pentru ca ia fost furat contu ! si pana il recupereaza ... mai dureaza ... !!


salut !
Member
Posts: 6,446
Joined: Jun 5 2006
Gold: 5,584.00
Dec 12 2008 06:57am
sunt total de acord . trimiteti-mi mie forum gold-ul smile.gif
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Dec 12 2008 08:05am
Quote (Taiko @ Fri, Dec 12 2008, 02:57pm)
sunt total de acord . trimiteti-mi mie forum gold-ul smile.gif


reported for being romanian rofl.gif
nu te bagi la LS pr HC ? sa fie si un roman ca doar cu ceilalti e ok, dar ...
Member
Posts: 15,478
Joined: Apr 22 2008
Gold: 11,362.14
Dec 12 2008 08:06am
Quote (Arx_X @ Fri, 12 Dec 2008, 15:05)
reported for being romanian rofl.gif
nu te bagi la LS pr HC ? sa fie si un roman ca doar cu ceilalti e ok, dar ...


nu te mai juca hc smile.gif ca nu e fun smile.gif) pierzi prea mult daca mori si nu prea se merita parerea mea sad.gif
Member
Posts: 16,658
Joined: May 24 2007
Gold: Locked
Warn: 20%
Dec 12 2008 08:35am
Quote (Xixina @ Fri, Dec 12 2008, 02:06pm)
nu te mai juca hc smile.gif ca nu e fun smile.gif) pierzi prea mult daca mori si nu prea se merita parerea mea sad.gif


inseamna k nu stii sa joci sau ai un net praf daca nu joci hc parerea mea smile.gif
Member
Posts: 7,953
Joined: Jan 12 2008
Gold: 62.19
Dec 12 2008 09:09am
KElz0 taci smile.gif) ! hmmm mash apuca eu de hc LS! dar no itams wink.gif)
Member
Posts: 7,953
Joined: Jan 12 2008
Gold: 62.19
Dec 12 2008 09:11am
Hmm app .. kt face un Club lvl 25 q 36 itel ?? pe sC biggrin.gif
Member
Posts: 15,478
Joined: Apr 22 2008
Gold: 11,362.14
Dec 12 2008 09:31am
Quote (kelz0 @ Fri, 12 Dec 2008, 15:35)
inseamna k nu stii sa joci sau ai un net praf daca nu joci hc parerea mea smile.gif


eu vb de l.s aicia nu de diablo , iar sincer sa fiu nu prea stiu l.s asa ca soft e ok pentru mine / si cand o sa invat sa joc l.s calumea tot nu voi juca H/c pentru ca este o aberatie l/s pe hc .. + ca pierderea itemelor aicia estei numlt mai grea.. pentru ca spre deosebire de diablo itemele sunt si pana la 20 30 X mai scumpe .. iar sa pierzi 15 k dintrun foc nu prea fun wink.gif / parerea mea
Member
Posts: 6,446
Joined: Jun 5 2006
Gold: 5,584.00
Dec 12 2008 12:19pm
am jucat pe hc cand o aparut si era greu de mama focului . si scump . am pierdut ceva fg atunci dar na .. asta e . de ce nu joc eu pe hc ? pentru ca njuggar e un cacat si nu rezolva lag-ul . ar fi EXTREM de uso sa rezolve problema aia , dar nu o rezolva din motive financiare . asa ca n-o sa-mi provoc frustrari si enervari pentru rahatul ala ambulant biggrin.gif
Member
Posts: 15,478
Joined: Apr 22 2008
Gold: 11,362.14
Dec 12 2008 12:22pm
Quote (Taiko @ Fri, 12 Dec 2008, 19:19)
am jucat pe hc cand o aparut si era greu de mama focului . si scump . am pierdut ceva fg atunci dar na .. asta e . de ce nu joc eu pe hc ? pentru ca njuggar e un cacat si nu rezolva lag-ul . ar fi EXTREM de uso sa  rezolve problema aia , dar nu o rezolva din motive financiare  . asa ca n-o  sa-mi provoc frustrari si enervari pentru rahatul ala ambulant biggrin.gif



sincer nu prea am lag smile.gif nici pe hc si nici pe soft biggrin.gif
Go Back To Romanian Topic List
123Next
Add Reply New Topic New Poll