Quote (kelz0 @ Fri, 12 Dec 2008, 15:35)
inseamna k nu stii sa joci sau ai un net praf daca nu joci hc parerea mea

eu vb de l.s aicia nu de diablo , iar sincer sa fiu nu prea stiu l.s asa ca soft e ok pentru mine / si cand o sa invat sa joc l.s calumea tot nu voi juca H/c pentru ca este o aberatie l/s pe hc .. + ca pierderea itemelor aicia estei numlt mai grea.. pentru ca spre deosebire de diablo itemele sunt si pana la 20 30 X mai scumpe .. iar sa pierzi 15 k dintrun foc nu prea fun

/ parerea mea