d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Ce V-a Adus Mos Nicolae?
1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Dec 6 2008 05:08am
MIe Nimic smile.gif
Member
Posts: 15,051
Joined: Jul 14 2007
Gold: 8,475.29
Dec 6 2008 07:00am
un băţ
Member
Posts: 7,953
Joined: Jan 12 2008
Gold: 62.19
Dec 6 2008 07:03am
multe Bate pe carca smile.gif)
Member
Posts: 11,098
Joined: Sep 10 2006
Gold: 2.60
Dec 6 2008 07:04am
NIMIK ca am fost cam rau anu asta si am preferat sa imi fac singur un cadou!! rofl.gif
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Dec 6 2008 11:13am
nu m-a gasit, si daca a facut-o imi pare rau , eu sunt de vina

mi-am minat hornul, si toate intrarile, imi cer scuze celor la care nu a mai ajuns cry3.gif

sa fim seriosi, mos Nicolae exista dar nu a avut cu ce anul asta..criza e la nivel mondial sad.gif
Member
Posts: 33
Joined: Dec 6 2008
Gold: 0.00
Dec 6 2008 12:06pm
o unirea si o cola smile.gif
Member
Posts: 6,446
Joined: Jun 5 2006
Gold: 5,584.00
Dec 6 2008 03:17pm
am fost io mosu sad.gif

de ce plm tre sa am io salariu
Member
Posts: 7,956
Joined: Sep 15 2006
Gold: 0.50
Dec 6 2008 05:54pm
eu m-am drogat cu el laugh.gif
Member
Posts: 33
Joined: Dec 6 2008
Gold: 0.00
Dec 6 2008 06:20pm
sa ma pis pe ele de sarbatori mai bine sa ne spargem creieri cu niste iarba si cu o vodka si sa ne simntim bine bine tot anu
Member
Posts: 28,748
Joined: Aug 11 2006
Gold: 20,791.15
Dec 6 2008 08:16pm
Quote (moderone @ Sun, 7 Dec 2008, 01:20)
sa ma pis pe ele de sarbatori mai bine sa ne spargem creieri cu niste iarba si cu o vodka si sa ne simntim bine bine tot anu


Va aud pe toti.. Mama sparg niste iarba de sarbatori si ma distrez... ce e asa special? nu asta faceti in fiecare zi
Go Back To Romanian Topic List
1234Next
Add Reply New Topic New Poll