L-am vazut in urma cu un an. Intr-adevar ar trebui sa fim mandri de tara noastra, insa cu atatia rromi care se duc in strainatate si zic ca sunt romani...oamenii simpli isi fac o alta impresie.
Xixina.. o sa treaca perioada in care vrei numai fg

Da, nu merita 5 fg, merita mult mai mult.
Noi sa fim sanatosi, restul o sa vina prin munca.