d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Planuri Pentru Revelion > Ce Veti Afce?
123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 7,062
Joined: Feb 2 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Nov 22 2008 06:20am
Ce veti face de revelion ??? Nu ca ash face planul ca tiganul dinnainte dar avem multe optiuni . Cea mai idioata ar fi sa jucam diablo shi la 00:00h sa strigam in joc happy new year.. i
In special ma gandesc sa il petrec alaturi de familie pana la o anumita ora dupa care sa ies cu prieteni shi iubita pe undeva (pub ..) Daca cineva are o ideie mai buna postati aici.. Poate il facem impreuna pe undeva prin Bucureshti sau dormim pe noi fumand maria... tongue.gif
Indiferent cum il veti petrece va doresc toate cele bune de pe acum pt anul viitor.. ca doar nu mai e mult..
Member
Posts: 57,983
Joined: Jan 12 2006
Gold: 5,104.00
Nov 22 2008 06:24am
Io am de gand sa penetrez revelionul.
Poate ma surprinde cu ceva nou, si facem foarfeca.
Member
Posts: 7,062
Joined: Feb 2 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Nov 22 2008 06:27am
Quote (B4al @ Sat, 22 Nov 2008, 13:24)
Io am de gand sa penetrez revelionul.
Poate ma surprinde cu ceva nou, si facem foarfeca.


mda , tongue.gif , si asa
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Nov 22 2008 09:23am
nush sigur..poate petrec cu astia de la UPC ... (da ma dau cu inamicul rofl.gif )

mai e pana atunci ..cine are planuri ..sunt facute de luni bune nu asa

gata cu distractia..hop la munca

Member
Posts: 6,446
Joined: Jun 5 2006
Gold: 5,584.00
Nov 22 2008 10:54am
UPC ? pai unde lucrezi ? doar nu rds smile.gif))


io cred c-o sa fiu la munca ... lol ./../..
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Nov 22 2008 12:44pm
Quote (Taiko @ Sat, 22 Nov 2008, 18:54)
UPC ? pai unde lucrezi ? doar nu rds smile.gif))


io cred c-o sa fiu la munca ... lol ./../..


cred ca upc e pt universitatea politehnica cluj, dar nu sunt sigur tongue.gif
Member
Posts: 11,098
Joined: Sep 10 2006
Gold: 2.60
Nov 22 2008 01:29pm
Eu voi face sarbatorile in Romania pe 16 dec cred ca plec si voi sta in ro pana pe 3-4 ianuarie.
Sper ca in sfarsit dupa 7 ani voi face si eu sarbatorile acasa:D
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Nov 22 2008 02:22pm
Quote (Taiko @ Sat, Nov 22 2008, 06:54pm)
UPC ? pai unde lucrezi ? doar nu rds smile.gif))

io cred c-o sa fiu la munca ... lol ./../..



Quote (MrDjBthu @ Sat, Nov 22 2008, 08:44pm)
cred ca upc e pt universitatea politehnica cluj, dar nu sunt sigur tongue.gif


hehe baieti..la UPC lucrez ..si ziceam inamic pentru ca nah..cine nu-si injura ISP-ul? rofl.gif
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Nov 23 2008 02:48am
Quote (Arx_X @ Sat, 22 Nov 2008, 22:22)
hehe baieti..la UPC lucrez ..si ziceam inamic pentru ca nah..cine nu-si injura ISP-ul? rofl.gif


daaaaaaaaaaaaaaar, tu nu faceai medicina ? de ce lucrezi ls UPC ?
si for the record asa, eu nu-i injur decat pt programele tv, ca sunt niste jigodii care au si cel mai mare pret si cea mai proasta grila de programe. in rest nu am nimic cu ei biggrin.gif
Member
Posts: 7,956
Joined: Sep 15 2006
Gold: 0.50
Nov 23 2008 05:46am
fumaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam tongue.gif
Go Back To Romanian Topic List
123Next
Add Reply New Topic New Poll