Quote (Taiko @ Sat, Nov 22 2008, 06:54pm)
UPC ? pai unde lucrezi ? doar nu rds

))
io cred c-o sa fiu la munca ... lol ./../..
Quote (MrDjBthu @ Sat, Nov 22 2008, 08:44pm)
cred ca upc e pt universitatea politehnica cluj, dar nu sunt sigur

hehe baieti..la UPC lucrez ..si ziceam inamic pentru ca nah..cine nu-si injura ISP-ul?