Quote (MrDjBthu @ Wed, Nov 19 2008, 07:56pm)
eu nu inteleg de ce il tot plangem pe aici ?
ca nu aici si-a petrecut timpul, tot i s-au facut topicuri de felicitari pt una pt alta si el nimic.
asta ca sa nu mai spun ca pt romani, useri sau forum sau ce vreti voi nu a facut nimic.
a fost moderator si putea sa ceara ca romani sa fie taguiti, dar dupa cum vedeti nici unul. si erau destui care meritau. de la "saracu" de alexandru care "cerseste" acolo la tapski un amarat de tt si nu e bagat in seama, pana la alti useri care puteau sa primeasca , ca arx , taiko sau floking. oricum.....
asa ca nu vad un motiv anume sa-l plangem, e la fel ca oricare alt moderator care se retrage, si d-aia au fost multi, mai mari si mai vechi decat el.
true , imo idc !