Quote (Praf @ Wed, 12 Nov 2008, 11:55)
Ma tot gandesc oare de ce miau dat ban ca in afara de mmhack nu am folosit nimic.....plm daca miau dat ban pt maphack inseamna ca plm a dat la tot sv.
In fine sper sa aiba cineva un email ceva de la muisti astia....ca deja baga mana...shi chiar ma oftic shi cred ca nu e bine pt ei....
Frumos e sa fim fair play....am preferat sami cumpar iteme decata sa le fur chiar daca era mai convenabil..
DECI DACA ARE CINEVA UN EMAIL PT RECLAMATII VA ROG DATIMIL SHI MIE SA LE POT BAGA PULA IN GURA SHI SA LE TRIMIT CD-URILE DE LA DIABLO SA ISI FACA CRUCE DIN ELE..
BAFTA ROMANASI MEI
MH - Third part software, illegal. Illegal duce la ban. Simple as that.