Quote (Taiko @ Mon, 10 Nov 2008, 10:37)
chiar am vrut sa fac topic , inainte sa faci tu , dar parca mi-a pierit chefu' ca n-aveam de gand sa plec capul

))
DAR
razvane , asa e , au fost mai buni , din pacate am fost la lucru si n-am vazut meciul

, nu stiu cum s-au comportat pe teren , din cate am auzit a fost varza .
practic , tot poli a dat mai multe goluri

, asa ca nu te umfla , ca n-aveti atac

. Din punctul meu de vedere , uhrin a gresit ca a tinut pe teren minim 2 maini moarte doar ca sa justifice faptul ca i-a cumparat . sunt pe banca jucatori mai buni care n-au loc doar din aceasta cauza idioata . ramane sa va dam la buci in groapa , sper sa se maturizeze echipa pana atunci .
Bravo dINAMO, au fost mai buni ... dar doar atunci

chiar daca nu ai vazut meciul iti zic eu ca dinamo au jucat mult mai bine si au avut mai multe ocazii in afara de goluri.
sincer sa fiu nici eu nu ma asteptam la cat de prost joaca dinamo in ultima vreme, dar se pare ca s-au mobilizat bine.
nu-ti fa griji, in groapa luati iar 3 fara probleme

Quote (Serj_Tankian @ Mon, 10 Nov 2008, 10:38)
foarte tari Dinamo astia - se descurca

stiu