d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Timisoara - Dinamo 0-3
1235Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Nov 9 2008 02:40pm
nu zice nimeni nimic de asta ?
nici macar taiko ? ^^
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Nov 9 2008 03:02pm
haha ..cine-i rau ?
si incisiv..Razvanel bata-l Loteria Romana ..pardon, Blateria Romana
Member
Posts: 36,244
Joined: Nov 29 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Nov 9 2008 03:32pm
Quote (Arx_X @ Sun, Nov 9 2008, 09:02pm)
haha ..cine-i rau ?
si incisiv..Razvanel bata-l Loteria Romana ..pardon, Blateria Romana


bata-l uber diablo
Member
Posts: 7,956
Joined: Sep 15 2006
Gold: 0.50
Nov 9 2008 03:42pm
DINAMO FTW!
Member
Posts: 36,244
Joined: Nov 29 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Nov 9 2008 03:44pm
FTW = fu*k the world

contrar celor ce se crede mai nou, nu: FTW=for the win
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Nov 9 2008 04:40pm
nu puteam sa ratez sansa asta biggrin.gif
umilinta , daca acest cuvant poate descrie meciul.
si ei vor locu 1 ....
Member
Posts: 4,374
Joined: Nov 14 2007
Gold: 4.00
Nov 9 2008 06:18pm
Quote (MrDjBthu @ Sun, Nov 9 2008, 11:40pm)
nu puteam sa ratez sansa asta biggrin.gif
umilinta , daca acest cuvant poate descrie meciul.
si ei vor locu 1 ....


nu uita ca au niste pcte penalizare
fara alea ar fi pe 2
si eu zic ca a fost o intamplare pt dinamo
Member
Posts: 6,446
Joined: Jun 5 2006
Gold: 5,629.00
Nov 10 2008 02:37am
chiar am vrut sa fac topic , inainte sa faci tu , dar parca mi-a pierit chefu' ca n-aveam de gand sa plec capul smile.gif))
DAR
razvane , asa e , au fost mai buni , din pacate am fost la lucru si n-am vazut meciul sad.gif , nu stiu cum s-au comportat pe teren , din cate am auzit a fost varza .
practic , tot poli a dat mai multe goluri rofl.gif , asa ca nu te umfla , ca n-aveti atac tongue.gif . Din punctul meu de vedere , uhrin a gresit ca a tinut pe teren minim 2 maini moarte doar ca sa justifice faptul ca i-a cumparat . sunt pe banca jucatori mai buni care n-au loc doar din aceasta cauza idioata . ramane sa va dam la buci in groapa , sper sa se maturizeze echipa pana atunci .

Bravo dINAMO, au fost mai buni ... dar doar atunci tongue.gif

This post was edited by Taiko on Nov 10 2008 02:37am
Member
Posts: 9,970
Joined: Mar 7 2006
Gold: 21,070.00
Nov 10 2008 02:38am
foarte tari Dinamo astia - se descurca laugh.gif
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Nov 10 2008 02:41am
Quote (Taiko @ Mon, 10 Nov 2008, 10:37)
chiar am vrut sa fac topic , inainte sa faci tu , dar parca mi-a pierit chefu' ca n-aveam de gand sa plec capul smile.gif))
DAR
razvane , asa e , au fost mai buni , din pacate am fost la lucru si n-am vazut meciul sad.gif , nu stiu cum s-au comportat pe teren , din cate am auzit a fost varza .
practic , tot poli a dat mai multe goluri rofl.gif , asa ca nu te umfla , ca n-aveti atac tongue.gif . Din punctul meu de vedere , uhrin a gresit ca a tinut pe teren minim 2 maini moarte doar ca sa justifice faptul ca i-a cumparat . sunt pe banca jucatori mai buni care n-au loc doar din aceasta cauza idioata . ramane sa va dam la buci in groapa , sper sa se maturizeze echipa pana atunci .

Bravo dINAMO, au fost mai buni ... dar doar atunci tongue.gif


chiar daca nu ai vazut meciul iti zic eu ca dinamo au jucat mult mai bine si au avut mai multe ocazii in afara de goluri.
sincer sa fiu nici eu nu ma asteptam la cat de prost joaca dinamo in ultima vreme, dar se pare ca s-au mobilizat bine.
nu-ti fa griji, in groapa luati iar 3 fara probleme tongue.gif

Quote (Serj_Tankian @ Mon, 10 Nov 2008, 10:38)
foarte tari Dinamo astia - se descurca laugh.gif


stiu biggrin.gif
Go Back To Romanian Topic List
1235Next
Add Reply New Topic New Poll