Steaua niciodata nu o sa mai ajunga la performantele de acu multi ani, pentru ca :
1.Sunt romani (Si romanii nu mai stiu sa castige in europa, se pierd cu firea)
2.Prea putini bani bagati in echipa (In comparatie cu celelalte echipe cu nume din europa)
Oricum succes stelei, sunt rapidist, dar la meciurile astea sunt roman !