d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Amintiri > Din Spania
12Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,098
Joined: Sep 10 2006
Gold: 2.60
Oct 26 2008 11:02am
Astea sunt unicele amintiri care imi voi mai aduc vreodata aminte de spania, a fost frumos nu pot zice dar cel mai frumos a fost cand am cunoscuto pe ''ea'' Nevasta Mea.A fost totul dintro mica intamplare si fara sa vrem am dat nas in nas oricum a fost frumoasa istoria si acuma cand ne aducem aminte radem ca 2 nebuni! tongue.gif
A plecat ieri si mai stau si eu un pic si plec si eu ori inainte de sarbatori ori dupa asta o sa mai vad.
A ajuns ea mai repede Valencia-Bucuresti(3500km) decat eu Valencia-Alicante(170Km).rofl.gif
Voi pune si un mic clip din pozele ce le mai am pe calculiciul asta.
In unele poze burtica ne mai aduce aminte de cate ceva sad.gif( dar nu conteaza am trecut cum am putut peste si nu ne vom lasa wink.gif
Da stiu am innebunit dar ce sa fac si eu?biggrin.gif


Member
Posts: 13,594
Joined: Apr 14 2007
Gold: 119.50
Warn: 10%
Oct 26 2008 02:16pm
tare tongue.gif
Member
Posts: 8,241
Joined: Mar 18 2006
Gold: 350.00
Oct 27 2008 06:59am
multumesc ca ai "shar-uit" cu noi fericirea ta, dar, la fauna care misuna pe aici, pe forum, sper sa nu-ti para rau....de comentarii.succes in rest.ciao!!!!
Member
Posts: 7,956
Joined: Sep 15 2006
Gold: 0.50
Oct 27 2008 07:55am
frumos, ma bucur pentru tine smile.gif

Sustin afirmatia lui Byron, multi retarzi pe aici care ar putea injura fara motiv facandu-te sa te simti prost sad.gif

This post was edited by Cipy on Oct 27 2008 07:57am
Member
Posts: 5,812
Joined: Oct 6 2007
Gold: 121.00
Oct 27 2008 07:59am
Foarte frumos ! Ati luat taurul de coarne ! biggrin.gif
Retired Moderator
Posts: 28,818
Joined: Apr 10 2006
Gold: 1.02
Trader: Trusted
Oct 27 2008 08:16am
Vezi când dai pe la soacră o laşi pe nevastă-ta acolo şi îi zici că ai ceva urgent de rezolvat. Ştii tu ce. smile.gif
Member
Posts: 11,098
Joined: Sep 10 2006
Gold: 2.60
Oct 27 2008 02:10pm
Quote (goldbranch @ Mon, Oct 27 2008, 04:16pm)
Vezi când dai pe la soacră o laşi pe nevastă-ta acolo şi îi zici că ai ceva urgent de rezolvat. Ştii tu ce. smile.gif


Aia se stie de cand lumea numa ca nush daca ma lasa singurel ca poate zice stai asa ''iubire'' ca tu nu cunosti Brasovul si poate ajungi iara la ''negrese'' rofl.gif

Quote (Rusu @ Mon, Oct 27 2008, 03:59pm)
Foarte frumos ! Ati luat taurul de coarne ! biggrin.gif


Da stiu ohmy.gif

Quote (RO_Byron @ Mon, Oct 27 2008, 02:59pm)
multumesc ca ai "shar-uit" cu noi fericirea ta, dar, la fauna care misuna pe aici, pe forum, sper sa nu-ti para rau....de comentarii.succes in rest.ciao!!!!


Sincer nu bag in seama si exista si ''Report''

Quote (Cipy @ Mon, Oct 27 2008, 03:55pm)
frumos, ma bucur pentru tine smile.gif

Sustin afirmatia lui Byron, multi retarzi pe aici care ar putea injura fara motiv facandu-te sa te simti prost sad.gif


Nu bag inseama retarzi poate ai observat nu sunt genu de om sa ma supar pur si simplu IGNORE si gata...
Member
Posts: 3
Joined: Oct 29 2008
Gold: 0.00
Oct 29 2008 01:03pm
bella ragazza

This post was edited by ArcherySp on Oct 29 2008 01:18pm
Member
Posts: 11,098
Joined: Sep 10 2006
Gold: 2.60
Oct 29 2008 02:43pm
Quote (ArcherySp @ Wed, Oct 29 2008, 09:03pm)
bella ragazza


sì mia moglie è bello grazie
Member
Posts: 11,098
Joined: Sep 10 2006
Gold: 2.60
Oct 29 2008 03:58pm
Quote (goldbranch @ Mon, Oct 27 2008, 04:16pm)
Vezi când dai pe la soacră o laşi pe nevastă-ta acolo şi îi zici că ai ceva urgent de rezolvat. Ştii tu ce. smile.gif


Apropo Andrei cand ajung sa nu ma asteptti cu bere sau eu stiu ce decat cu Nectar. rofl.gif
Nu mai beau de ceva timp decat apa si nectar.
Nu mai stiu ce gust are berea, tuica si Wiskey.
M-am facut baiat de casa nu asa! ohmy.gif
Sau dus vremurile vechi..au ramas decat AMINTIRI Din Copilarie. happy.gif

This post was edited by DanyTheDog on Oct 29 2008 03:59pm
Go Back To Romanian Topic List
12Next
Add Reply New Topic New Poll