Quote (goldbranch @ Mon, Oct 27 2008, 04:16pm)
Vezi când dai pe la soacră o laşi pe nevastă-ta acolo şi îi zici că ai ceva urgent de rezolvat. Ştii tu ce.

Aia se stie de cand lumea numa ca nush daca ma lasa singurel ca poate zice stai asa ''iubire'' ca tu nu cunosti Brasovul si poate ajungi iara la ''negrese''

Quote (Rusu @ Mon, Oct 27 2008, 03:59pm)
Foarte frumos ! Ati luat taurul de coarne ! 
Da stiu

Quote (RO_Byron @ Mon, Oct 27 2008, 02:59pm)
multumesc ca ai "shar-uit" cu noi fericirea ta, dar, la fauna care misuna pe aici, pe forum, sper sa nu-ti para rau....de comentarii.succes in rest.ciao!!!!
Sincer nu bag in seama si exista si ''Report''
Quote (Cipy @ Mon, Oct 27 2008, 03:55pm)
frumos, ma bucur pentru tine

Sustin afirmatia lui Byron, multi retarzi pe aici care ar putea injura fara motiv facandu-te sa te simti prost

Nu bag inseama retarzi poate ai observat nu sunt genu de om sa ma supar pur si simplu IGNORE si gata...