Voiam sa vad daca mai joaca cineva eu nl inafara de mine
poate facem un party cateodata
daca joci europe non ladder, lasa contu tau aici ... om face vre-un uber tristram vreodata

edit: eu joc cu contu 'the_rest' pe europe non ladder
This post was edited by the_rest on Oct 24 2008 11:43am