Quote (Arx_X @ Wed, 22 Oct 2008, 21:46)
interesant..romanii isi folosesc iar arma secreta si temuta ..prostia innascuta
cu msa te aperi un meci intreg? sa speri k are echipa adversa un Nicolita in teren ?
sa fim serios, nu avem noi fata, nici spate sau fese macar de CL
dar stiu k avem o melodie veche a lui Gil Dobrica..suna ceva de genul "Hai acasa..." , poate-o adaptam si o sa fie "stam acasa..pe vecie, doar acasa, bine sa ne fie .."
mai bine ca steaua.. aia chiar sunt idioti!