d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > M-am Angajat :d > Trebuia Sa Fac Topic
1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 13,594
Joined: Apr 14 2007
Gold: 119.50
Warn: 10%
Sep 22 2008 08:52am

Sunt nou Game Tester at UBISOFT Company tongue.gif

abea astept sa fiu platit sa ma joc tongue.gif !
Member
Posts: 6,446
Joined: Jun 5 2006
Gold: 5,629.00
Sep 22 2008 09:32am
Pizdoooos biggrin.gif

salariu ? biggrin.gif
Member
Posts: 15,031
Joined: Jul 14 2007
Gold: 10,620.29
Sep 22 2008 12:16pm
aia de facura prince of persia?
imi place jocu ala, ma obsedeaza biggrin.gif
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Sep 22 2008 02:30pm
din cate stiam salariu e mic
ubisoft nu plateste bine :/
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Sep 22 2008 02:42pm
Quote (MrDjBthu @ Mon, Sep 22 2008, 11:30pm)
din cate stiam salariu e mic
ubisoft nu plateste bine :/


mai conteaza? daca tot pierdea timpul cu jocuri, acum e si platit tongue.gif
Member
Posts: 13,594
Joined: Apr 14 2007
Gold: 119.50
Warn: 10%
Sep 22 2008 02:46pm
Quote (MrDjBthu @ Mon, 22 Sep 2008, 22:30)
din cate stiam salariu e mic
ubisoft nu plateste bine :/


pei la bani ! 9.2 mil pe luna + bonuri 2 mil in primele 3 luni si la fiecare promovare (adica la 3 luni) ai cate + 50 Euro ! Iar dupa 1 an jumate ai posibilitate de Lead Test ! din 5 insi se alege 1 x lead test = 900 Euro pe luna + Assisten 600 Euro ! + bonuri normal biggrin.gif ! si iarasi promovari ! Asta daca stai si te joci si nu freci menta tongue.gifP

La fiecare joc terminat primesti : Jocu original + tricouri ,etc (toate lucrurile promotionale pe care le scot ei cu jocu )

+ In fiecare Luni poti sa iei acasa timp de o saptamana ! PSP / PS2/PS3/XBOX/Wi + 2 jocuri la alegere biggrin.gif
+ Daca vreau la servici sa ma joc in timpul liber Wow (dar eu nu ma joc biggrin.gif) imi fac rost de jocul original biggrin.gif si platit de ei ! biggrin.gif

E chiar super tare biggrin.gif
Member
Posts: 7,956
Joined: Sep 15 2006
Gold: 0.50
Sep 22 2008 02:56pm
Quote (spyzimbru @ Mon, Sep 22 2008, 09:46pm)
pei la bani ! 9.2 mil pe luna + bonuri 2 mil in primele 3 luni si la fiecare promovare (adica la 3 luni) ai cate + 50 Euro ! Iar dupa 1 an jumate ai posibilitate de Lead Test ! din 5 insi se alege 1 x lead test = 900 Euro pe luna + Assisten 600 Euro ! + bonuri normal biggrin.gif ! si iarasi promovari ! Asta daca stai si te joci si nu freci menta tongue.gifP

La fiecare joc terminat primesti : Jocu original + tricouri ,etc (toate lucrurile promotionale pe care le scot ei cu jocu )

+ In fiecare Luni poti sa iei acasa timp de o saptamana ! PSP / PS2/PS3/XBOX/Wi + 2 jocuri la alegere biggrin.gif
+ Daca vreau la servici sa ma joc in timpul liber Wow (dar eu nu ma joc biggrin.gif) imi fac rost de jocul original biggrin.gif si platit de ei ! biggrin.gif

E chiar super tare biggrin.gif


nu ma iei si pe mine cu tine? biggrin.gif
Member
Posts: 13,594
Joined: Apr 14 2007
Gold: 119.50
Warn: 10%
Sep 22 2008 02:58pm
Quote (Cipy @ Mon, 22 Sep 2008, 22:56)
nu ma iei si pe mine cu tine? biggrin.gif


Daca vreti pot sa postez aici de fiecare data cand apare un interviu nou !
Member
Posts: 7,956
Joined: Sep 15 2006
Gold: 0.50
Sep 22 2008 03:13pm
cati ani trebuie minim? biggrin.gif
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Sep 22 2008 03:15pm
Quote (Cipy @ Mon, Sep 22 2008, 10:13pm)
cati ani trebuie minim? biggrin.gif


ta mere suce?
Go Back To Romanian Topic List
1234Next
Add Reply New Topic New Poll