Quote (MrDjBthu @ Mon, 22 Sep 2008, 22:30)
din cate stiam salariu e mic
ubisoft nu plateste bine :/
pei la bani ! 9.2 mil pe luna + bonuri 2 mil in primele 3 luni si la fiecare promovare (adica la 3 luni) ai cate + 50 Euro ! Iar dupa 1 an jumate ai posibilitate de Lead Test ! din 5 insi se alege 1 x lead test = 900 Euro pe luna + Assisten 600 Euro ! + bonuri normal

! si iarasi promovari ! Asta daca stai si te joci si nu freci menta

P
La fiecare joc terminat primesti : Jocu original + tricouri ,etc (toate lucrurile promotionale pe care le scot ei cu jocu )
+ In fiecare Luni poti sa iei acasa timp de o saptamana ! PSP / PS2/PS3/XBOX/Wi + 2 jocuri la alegere

+ Daca vreau la servici sa ma joc in timpul liber Wow (dar eu nu ma joc

) imi fac rost de jocul original

si platit de ei !

E chiar super tare