Locul 3 daca ia este MINUNE!
Cu Fiorentina, Lyon si Bayern se poate scoate meci egal in Ghencea! Vicotrie posibila in fata la una din cele trei este posibil! Depinde de miza asta!

Eu cred va Bayern si Fiorentina se califica! Lyon nu mai are asa multi jucatori buni cum avea acum 2 ani cand az jucat cu Steaua!
Singurul care a ramas...si care este bun este Benzema! Malouda, Abidal, etc au plecat! Juninho este batran si jocul lor campionatul trecut a scartiit!
Iar o sa fie Mutu huiduit in pe un stadion din Romania! Mai ales ca el a fost si fost Dinamovist...si stelistii iubesc pe dinamovisti
/Dec