Quote (Taiko @ Thu, Aug 28 2008, 08:43am)
bravo lor . din pacate e si elementul jiji p-acolo inca. parca nu avea voie pe stadion 2 ani ... am pierdut eu ceva ?
Da elementul JIJI...Care vede Steaua ca propria stana! Din pacate lumea nu vede asta...
Nu il atinge nimeni pe JIJI...distrubuie el valize pe la parchet...si comisii... DNA...

si tot el striga coruptie

/Dec
This post was edited by Decebalux on Aug 28 2008 08:43am