+1 , adica in thread-ul tau, sau al altcuiva, vrea cineva sa posteze acelasi lucru . deci , un +1 cu referire la un anume post din thread .
asta fac de obicei spammerii care n-au ce face si pun cate un +1 in threaduri ca sa-si creasca post count-ul .
este o bulina neagra , in sensul ca daca faci posturi +1 in mod repetat primesti warn (daca te vede vreun moderator si se supara pe tine ca recidivezi prosteste

)