[QUOTE=Decebalux,Wed, Aug 6 2008, 10:18am]<DIV class=quote1>Quote (Jack_Sparrow_esq @ Mon, Aug 4 2008, 11:41pm)</DIV>
<DIV class=quote2><!--QuoteEBegin-->Gandeste-te cat de des o sa folosesti masina fara acoperis.
Parerea mea e ca merita varianta hard_top.
Oricum e placuta la vedere. Vezi daca merita sa investeti 21k in o masina.[/QUOTE]
Hard top la audi A4 cabrio???
Nu am vazut asta pana acuma...dupa cat stiu eu Audi au numai soft top nu hard top

Este si politica lor cu soft top
@ DannyThe Dog - Masina arata nice:) Cati km are? Mi se pare putin scumputza la 21000 de euro din 2004:) Mai ales poti sa iei noua la pretul de 28000 de euroa pproximativ! Cu S-line pe ea dar cu motor de 1.8T (se poate tuna motorul mai usor). Oricum A4 o sa fie inlocuit de A5 Cabrio la anul! Nu o sa se mai faca dupa cat stiu eu!
Audi au masina bune! Si eu astept A5 care trebuie sa vina la sfarsitul lui septembrie!
/Dec

[/QUOTE]
masina are decat 61.000 km e foarte putin in 4 ani si orcinum are motor 2.4i 170 cai+ ca ii mai pui un cip de 30 cai e de ajuns, is curios doar cat consuma ca daca consuma mult nu are rost sincer...