Quote (korekale @ Tue, Jun 10 2008, 10:41am)
Intru cu AmaZon !
si spyzimbru @ d2jsp!
Hammerasta daca ne primiti 
Ofc, nu trebuie sa ceri permisiunea cuiva....
Ma gandeam sa ne strangem 8 insi si sa incepem usurel, batraneste, cu tristruns, tombruns, etc, pana ne punem si noi pe picioare. Facem jocuri cu parola sa nu vina oricine
deci:
1. syluridae: orb sorc
2. pr0m3t30: orb sorc sau hammer
3. spyzimbru: hammer
4. korekale: amma (java ???)
vrea careva sa faca baba ??
Se pare ca resetul va fi la ora 9am PDT adica ora 19 la noi. Daca tine 6 ore inseamna ca miercuri pe 18 cam pe la ora 1am ar trebui sa fie online. Deci care esti disponibil sa ne vedem atunci ????