Quote (rusclaudiualin @ Tue, 10 Jun 2008, 10:27)
Strategia lui Pitzi.
Oricum e o idee buna ca am vazut ce s-a intamplat in meicul Olanda - Italia. Acum o victorie cu Italia intr-un "meciul secolului" si suntem in carti.
Italia ne e net superioara, joaca rapid, cu mingea jos, pe poarta, verticalizeaza bine. Fundasii sunt punctu` defectuos.
Da` oricum in meciu` cu olanda, au avut o galagie de situatii :>
Io raman usor sceptic ca ne bat amandoua