d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Romania Snooker Topic > Doar Pentru Snookeristi ^^
123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
May 8 2008 07:27am
Postati Aici Doar Daca Ati Vazut/ Jucat Un Meci De Snooker/Biliard
Deci preferatu meu este ala care injura jurnalisti. Nu mai stiu km il cheama ^^
Member
Posts: 11,500
Joined: Jun 22 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
May 8 2008 07:33am
Deci uitati-va la copilul asta ohmy.gif





btw Radule il cheam Ronnie O'Sullivan wink.gif


Mark Selby Ftw

Paul Huner R.I.P. cry3.gif
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
May 8 2008 07:35am
Quote (GriffonsEye @ Thu, May 8 2008, 03:33pm)
Deci uitati-va la copilul asta ohmy.gif


http://www.youtube.com/watch?v=1yA3xE-KfYw


btw Radule il cheam Ronnie O'Sullivan wink.gif


Mark Selby Ftw

Paul Huner R.I.P. cry3.gif


copilu asta are o viata? ohmy.gif
mai stiu eu pe uni de dau cu efect rau
se intoarce mingia zici k e cu telecomanda laugh.gif
Member
Posts: 11,500
Joined: Jun 22 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
May 8 2008 07:42am

pai cred ca are

Oricum pe mine ma distreaza mult lovitura asta rofl.gif



This post was edited by GriffonsEye on May 8 2008 07:43am
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
May 8 2008 07:44am
Quote (GriffonsEye @ Thu, May 8 2008, 03:42pm)
pai cred ca are

Oricum pe mine ma distreaza mult lovitura asta rofl.gif

http://www.youtube.com/watch?v=_Og4hqvbriE


da asta o reusesc din prima
buruiana la ureche :<
Member
Posts: 3,244
Joined: Jan 10 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
May 8 2008 08:43am
Quote (GriffonsEye @ Thu, May 8 2008, 01:33pm)
Deci uitati-va la copilul asta ohmy.gif


http://www.youtube.com/watch?v=1yA3xE-KfYw


btw Radule il cheam Ronnie O'Sullivan wink.gif


Mark Selby Ftw

Paul Huner R.I.P. cry3.gif



lool
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
May 8 2008 09:19am
1..nu e minge, e bila , si cea alba e mai mica decat celelalte
2, efectul se imprima in functie de locul in care bila e lovita (pt intoarcerea bilei dupa impact se loveste la baza sa, deci forate jos)


cateva info suplimentare,
break maxim = 147
break maxim posibil= 155 parca (free baal =1+ bila colorata=7 + repozitionare (+147) )


record la viteza= ronnie
record la nr de break-uri max (ex hendry ) actualmente ronnie

alte chestii..vorbiti cu Radu Naum rofl.gif si colegul lui comentator, care scot niste ineptii de n-ai vazut
Member
Posts: 6,446
Joined: Jun 5 2006
Gold: 5,584.00
May 8 2008 02:43pm
neagra zburatoare a lu' ali carter a fost acuma la campionatul mondial? am vazut cateva meciuri .. cum am putut dar se pare ca nu si ala sad.gif .
oricum, BETON .
cat despre ala micu , nush daca-s toate reale . mi s-au parut cateva traiectorii prea ciudate . daca e real tot , pustiu' e tata lor biggrin.gif
apropo dan, in legatura cu breakul maxim posibil . fault la bila neagra e de 7 puncte . freeball se da cand intra alba in buzunar ?ca nu mai stiu .. si se pune un punct?
ca asa ar fi maxim posibil de 154 ^^ . nu stiu nici io sigur . il sun pe radu naum biggrin.gif . imi plac tare aia doi . sunt sarea si piperul la snookerul vazut in romania biggrin.gif
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
May 8 2008 03:01pm
Quote (Taiko @ Thu, May 8 2008, 10:43pm)
neagra zburatoare a lu' ali carter a fost acuma la campionatul mondial? am vazut cateva meciuri .. cum am putut dar se pare ca nu si ala sad.gif .
oricum, BETON .
cat despre ala micu , nush daca-s toate reale . mi s-au parut cateva traiectorii prea ciudate . daca e real tot , pustiu' e tata lor biggrin.gif
apropo dan, in legatura cu breakul maxim posibil . fault la bila neagra e de 7 puncte . freeball se da cand intra alba in buzunar ?ca nu mai stiu .. si se pune un punct?
ca asa ar fi maxim posibil de 154 ^^ . nu stiu nici io sigur . il sun pe radu naum biggrin.gif . imi plac tare aia doi . sunt sarea si piperul la snookerul vazut in romania biggrin.gif


mie doar imi place de ala :/
am uitat numele. doar k ia injurat pe aia . atat ^^


http://www.youtube.com/watch?v=UA3l0O8TaOM&feature=related

This post was edited by DyCa4EveR on May 8 2008 03:06pm
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
May 8 2008 07:13pm
Quote (Taiko @ Thu, May 8 2008, 11:43pm)
neagra zburatoare a lu' ali carter a fost acuma la campionatul mondial?  am vazut cateva meciuri .. cum am putut dar se pare ca nu si ala sad.gif .
oricum, BETON .
cat despre ala micu , nush daca-s toate reale . mi s-au parut cateva traiectorii prea ciudate . daca e real tot , pustiu' e tata lor biggrin.gif
apropo dan, in legatura cu breakul maxim posibil . fault la bila neagra e de 7 puncte . freeball se da cand intra alba in buzunar ?ca nu mai stiu .. si se pune un punct?
ca asa ar fi maxim posibil de 154  ^^ . nu stiu nici io sigur  . il sun pe radu naum  biggrin.gif . imi plac tare aia doi . sunt sarea si piperul la snookerul vazut in romania biggrin.gif


pai..free ball se da cand intra laba parca , si ai dreptul sa bagi o bila(nu dai la rosu pt k aia nu o pune pe masa iar biggrin.gif )..orice culoare. si se pune ca si rosie, dupa asta, dai la colorata, si se pune punctajul ei..deci castigi un +8 (rosu+ negru max)
Go Back To Romanian Topic List
123Next
Add Reply New Topic New Poll