d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Dinamo-steaua
12Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
May 5 2008 06:30am
Celalalt topic inchis
Deci km ziceam
Nuuu firar sad.gif
Sau incurcat aia 2 ....
Imi poate spune cineva ce meciuri au mai ramas?? ^^^
Member
Posts: 6,446
Joined: Jun 5 2006
Gold: 5,584.00
May 5 2008 06:42am
nu m-am uitat la meci , dar sunt sigur c-a fost unul corect ^^ . ma bucur pentru jiji , si-i doresc numa bine la urmatoarele slujbe .
Member
Posts: 11,323
Joined: Mar 5 2006
Gold: 8.43
May 5 2008 07:04am
Quote (DyCa4EveR @ Mon, 5 May 2008, 14:30)

Imi poate spune cineva ce meciuri au mai ramas?? ^^^


Learn to
http://www.gsp.ro
http://www.prosport.ro

This post was edited by mmc01 on May 5 2008 07:05am
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
May 5 2008 09:28am
eram stelist, convins
pana la meciul Rapid-Steaua , si cand am vazut ca se trag pe fese "marea echipa de razboinici" si n urejoaca un meci in care erau condusi totusi..mi-am zis sa trec la neutrii

si sincer imi pare bine k au pierdut..le-au plecat cele 3 pucnte venite din meciul amintit mai sus

k sa-ti raspund , mai e o etapa...deci CFR > Steaua sezonul asta
Member
Posts: 9,970
Joined: Mar 7 2006
Gold: 21,070.00
May 5 2008 03:42pm
o sa castige campionatul CFR-ul - problema e ce o sa faca acolo ... in CL
Steaua nu prea a sclipit la meciul cu Dinamo - dar nici Dinamo nu merita sa castige acest meci
ce sa mai zic de Bratu - trebuia eliminat pentru simulare de mult, dar asta e fotbalul cu arbitrii pe care ii avem
oricum Steaua a pierdut pe greselile ei - si valoarea acestui campionat se vede in punctele pe care le strangem la final in clasamentul UEFA
acolo este adevaratul clasament wink.gif


This post was edited by Serj_Tankian on May 5 2008 03:46pm
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
May 6 2008 12:51am
Quote (Serj_Tankian @ Tue, 6 May 2008, 00:42)
o sa castige campionatul CFR-ul - problema e ce o sa faca acolo ... in CL
Steaua nu prea a sclipit la meciul cu Dinamo - dar nici Dinamo nu merita sa castige acest meci
ce sa mai zic de Bratu - trebuia eliminat pentru simulare de mult, dar asta e fotbalul cu arbitrii pe care ii avem
oricum Steaua a pierdut pe greselile ei - si valoarea acestui campionat se vede in punctele pe care le strangem la final in clasamentul UEFA
acolo este adevaratul clasament wink.gif


nu e adi, nu trebuia eliminat pt ca nu a ramas jos in careu, ci s-a ridicat imediat fara sa ceara nimica.
dar la zapata nu se impunea rosu ?
cat despre viitoarele performante ale cfr-ului in CL vom vedea si ne vom distra biggrin.gif
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
May 6 2008 12:53am
Quote (MrDjBthu @ Tue, May 6 2008, 08:51am)
nu e adi, nu trebuia eliminat pt ca nu a ramas jos in careu, ci s-a ridicat imediat fara sa ceara nimica.
dar la zapata nu se impunea rosu ?
cat despre viitoarele performante ale cfr-ului in CL vom vedea si ne vom distra biggrin.gif



vouch
km cateva goluri 4+ o sa ia ^^
Member
Posts: 6,446
Joined: Jun 5 2006
Gold: 5,584.00
May 6 2008 02:27am
nu fiti rai ..au mai crescut de anu trecut .s-au mai inchegat si ei . eu sper din suflet sa joace cat mai bine si cat mai mult smile.gif
Member
Posts: 11,500
Joined: Jun 22 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
May 6 2008 05:24am
eu urasc fotbalu ranting.gif

Snooker Ftw

O'Sullivan a luat cupa mondiala wink.gif eu nu is fan de al lui tongue.gif

La umilit pe saracu Carter 18-8


Parte faina e ca in acest campionat si Carter si O'Sullivan au facut breaku maxim ( 147 )

pt asta sa impartit 147,000 lire la amandoi ( 73,500 lire de unu ) pt breaku maxim ohmy.gif


Ce noroc a avut careter laugh.gif lol in finala

uitati-va aici http://youtube.com/watch?v=_Og4hqvbriE

This post was edited by GriffonsEye on May 6 2008 05:31am
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
May 6 2008 05:32am
Quote (GriffonsEye @ Tue, May 6 2008, 01:24pm)
eu urasc fotbalu ranting.gif

Snooker Ftw

O'Sullivan a luat cupa mondiala wink.gif eu nu is fan de al lui tongue.gif

La umilit pe saracu Carter 18-8


Parte faina e ca in acest campionat si Carter si O'Sullivan au facut breaku maxim ( 147 )

pt asta sa impartit 147,000 lire la amandoi ( 73,500 lire de unu ) pt breaku maxim ohmy.gif


Putem face un Romania Snooker Topic k si Romania Ladder Slasher Topic smile.gif
si vorbim akolo.. smile.gif
K si mie imi place Snooker wub.gif
Go Back To Romanian Topic List
12Next
Add Reply New Topic New Poll