Quote (Serj_Tankian @ Tue, 6 May 2008, 00:42)
o sa castige campionatul CFR-ul - problema e ce o sa faca acolo ... in CL
Steaua nu prea a sclipit la meciul cu Dinamo - dar nici Dinamo nu merita sa castige acest meci
ce sa mai zic de Bratu - trebuia eliminat pentru simulare de mult, dar asta e fotbalul cu arbitrii pe care ii avem
oricum Steaua a pierdut pe greselile ei - si valoarea acestui campionat se vede in punctele pe care le strangem la final in clasamentul UEFA
acolo este adevaratul clasament

nu e adi, nu trebuia eliminat pt ca nu a ramas jos in careu, ci s-a ridicat imediat fara sa ceara nimica.
dar la zapata nu se impunea rosu ?
cat despre viitoarele performante ale cfr-ului in CL vom vedea si ne vom distra