Quote (svvt @ Tue, Apr 15 2008, 10:31pm)
de cand sunt pe jsp nu am raelizat ca si romania are un subforum ^^
joaca careva est ladder softcore/hardcore?
iso duels

\salut !
bine ai venit si pe la noi
cat despre EAST..stiu un loc unde poti intalnii oameni care joaca mainly east..nu-s romani, dar sunt mai mult decat ok
daca vrei ceva info in + , da-mi un pm
sry, era sa fiu mai necioplit, sunt Dan