d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Lol Doar Ce Am Vazut Subforumul De Ro > :)
123Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 6,199
Joined: Dec 10 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 60%
Apr 15 2008 01:31pm
de cand sunt pe jsp nu am raelizat ca si romania are un subforum ^^
joaca careva est ladder softcore/hardcore?
iso duels smile.gif
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Apr 15 2008 01:44pm
Quote (svvt @ Tue, Apr 15 2008, 09:31pm)
de cand sunt pe jsp nu am raelizat ca si romania are un subforum ^^
joaca careva est ladder softcore/hardcore?
iso duels smile.gif


omg esti batran aci ^^
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Apr 15 2008 02:43pm
nu joaca lumea east cred, dar salut hand.gif
Member
Posts: 1,535
Joined: Dec 20 2005
Gold: 1.00
Apr 16 2008 12:43am
eu joc east dar nu prea am nimic pe ladder, am pe nl in schimb
Member
Posts: 18,753
Joined: Jan 5 2007
Gold: 465.15
Apr 16 2008 01:34am
esti si batran in vechimea pe server si in warn smile.gif)
Banned
Posts: 6,199
Joined: Dec 10 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 60%
Apr 16 2008 01:35am
Quote (rusclaudiualin @ Wed, Apr 16 2008, 07:34am)
esti si batran in vechimea pe server si in warn smile.gif)


hahahha. asta e trebuia sami tin gura cand a inceput paparick sa inchda topicurile in sectiunea de baalrun.smile.gif
Member
Posts: 18,753
Joined: Jan 5 2007
Gold: 465.15
Apr 16 2008 02:22am
ti-a dat fara numar...fara numar...fara numar
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Apr 16 2008 02:23am
Quote (svvt @ Tue, Apr 15 2008, 10:31pm)
de cand sunt pe jsp nu am raelizat ca si romania are un subforum ^^
joaca careva est ladder softcore/hardcore?
iso duels smile.gif


\salut !
bine ai venit si pe la noi

cat despre EAST..stiu un loc unde poti intalnii oameni care joaca mainly east..nu-s romani, dar sunt mai mult decat ok

daca vrei ceva info in + , da-mi un pm

sry, era sa fiu mai necioplit, sunt Dan smile.gif
Member
Posts: 43,241
Joined: Nov 6 2005
Gold: 53,809.25
Apr 16 2008 03:30am
Salut.
Pacat de warn..nu ti-l mai scade?
Lla minim o luna dupa ce-l iei poti sa-l rogi pe respectivul sa ti-l scoata, incepand cu ultimul.
Cat despre East, am jucat si eu dar acum ma ocup sa vand ce-a mai ramas pe-acolo.
Pe Europe in schimb mai joc din cand in cad.
Member
Posts: 28,748
Joined: Aug 11 2006
Gold: 20,791.15
Apr 16 2008 04:04am
Quote (svvt @ Tue, 15 Apr 2008, 20:31)
de cand sunt pe jsp nu am raelizat ca si romania are un subforum ^^
joaca careva est ladder softcore/hardcore?
iso duels smile.gif


vrei duels.. ma gasesti pe euro hcl.. smile.gif disponibil oricand pt duele
Go Back To Romanian Topic List
123Next
Add Reply New Topic New Poll