Quote (goldbranch @ Sun, 30 Mar 2008, 21:53)
In loc sa plangi pe aici ca-l vrei locked, mai bine ai posta in SA.
Ce rezolvi cu red/bold? Ca ti-ai luat teapa si vrei sa scoti lucrul asta in evidenta?
No offence, da nu se procedeaza asa. In plus, puteati cere ajutorul unui Mediator.
pei !! dupa cum zice lumea si se stie ca degeaba o sa postez acolo !!!
miam luat scam pana acu de 3 ori !! nimeni nu ma ajutat !!! daca imi lua un item ceva nu ma deranja asa de tare de faptul ca miam pierdut 5 h degeaba !!