d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Fratiilor Romani!! > Deci .....
12Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 13,594
Joined: Apr 14 2007
Gold: 119.50
Warn: 10%
Mar 30 2008 12:15pm
deci daca nu ia lock / scam / prost sau orice vreti voi sa ii puneti !! Doar sa ii dati lock la FG!!

deci dupa ce ca nu imi da fg-uri ma acuza ca i-am luat contu !!! deci daca nu faceti ceva voi aveti cu mine ceva serios !!!!

Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Mar 30 2008 12:18pm
e un idiot..
Member
Posts: 13,594
Joined: Apr 14 2007
Gold: 119.50
Warn: 10%
Mar 30 2008 12:19pm
Quote (DyCa4EveR @ Sun, 30 Mar 2008, 20:18)
e un idiot..


ba si ma oftica fazele astea frate de la ls !!! ca eu stau ca prostu 3h - 5h sa ma chinui sa ii fac treaba altuia si el face chestii din astea !!!!
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Mar 30 2008 12:39pm
daca n uai facut-o deja , posteaza in SA , si vezi ce iese ...aici nu are cine sa te ajute decat cu sfaturi

http://forums.d2jsp.org/index.php?showforum=250

citeste tot de ce ai nevoie..desi , screen shotul ar trebui sa ajunga
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Mar 30 2008 12:48pm
nu aici se posteaza + ca iti trebe mai multe decat pmul ala
Member
Posts: 7,953
Joined: Jan 12 2008
Gold: 62.19
Mar 30 2008 12:51pm
bag pwla`n masa ... posteazal in SA shi dak nul lokeaza .. fa scandal dal in slbz..
Member
Posts: 16,658
Joined: May 24 2007
Gold: Locked
Warn: 20%
Mar 30 2008 01:27pm
La LS/UT nu se baga nimeni !
Retired Moderator
Posts: 28,818
Joined: Apr 10 2006
Gold: 1.02
Trader: Trusted
Mar 30 2008 01:53pm
In loc sa plangi pe aici ca-l vrei locked, mai bine ai posta in SA.
Ce rezolvi cu red/bold? Ca ti-ai luat teapa si vrei sa scoti lucrul asta in evidenta?
No offence, da nu se procedeaza asa. In plus, puteati cere ajutorul unui Mediator.
Member
Posts: 13,594
Joined: Apr 14 2007
Gold: 119.50
Warn: 10%
Mar 30 2008 04:28pm
Quote (goldbranch @ Sun, 30 Mar 2008, 21:53)
In loc sa plangi pe aici ca-l vrei locked, mai bine ai posta in SA.
Ce rezolvi cu red/bold? Ca ti-ai luat teapa si vrei sa scoti lucrul asta in evidenta?
No offence, da nu se procedeaza asa. In plus, puteati cere ajutorul unui Mediator.


pei !! dupa cum zice lumea si se stie ca degeaba o sa postez acolo !!!

miam luat scam pana acu de 3 ori !! nimeni nu ma ajutat !!! daca imi lua un item ceva nu ma deranja asa de tare de faptul ca miam pierdut 5 h degeaba !!
Member
Posts: 9,970
Joined: Mar 7 2006
Gold: 21,070.00
Mar 30 2008 06:08pm
la level service e cel mai bine sa ceri un mediator - sunt destui si te pot ajuta // iar andrei stie ce spune wink.gif
daca cel care plateste nu vrea un mediator atunci nu cred ca vrea sa plateasca
oricum atunci cand faci lvl service se fac niste screenshots la cont inainte/in timpul/la sfarsitul cu timestamp (timpul vizibil si numele caracterului cu contul)
daca ai doar pm-ul lui s-ar putea sa nu fie suficient
Go Back To Romanian Topic List
12Next
Closed New Topic New Poll