d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Well ?
12Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 622
Joined: Feb 11 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 50%
Mar 21 2008 10:55am
dovezi ca eu is b1dani ??

poate ca mint smile.gif))

aratatimi dovezi baietiilor si tac !!!! !!! !!!
Member
Posts: 622
Joined: Feb 11 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 50%
Mar 21 2008 10:58am
daca nu imi da unlock ( ca nu are dovezi tot ma intorc eu si stricc Sub-Forumul asta numit Romanian smile.gif) )
Member
Posts: 9,970
Joined: Mar 7 2006
Gold: 21,070.00
Mar 21 2008 11:31am
esti locked pentru un motiv
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Mar 21 2008 02:57pm
se cheama internet protocol adress
Member
Posts: 622
Joined: Feb 11 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 50%
Mar 21 2008 03:28pm
Quote (Serj_Tankian @ Fri, Mar 21 2008, 05:31pm)
esti locked pentru un motiv


acela fiind ?
Member
Posts: 6,446
Joined: Jun 5 2006
Gold: 5,584.00
Mar 21 2008 05:48pm
adica IP . cand intri pe net ti se aloca un numar care poate fi identificat si luat din loguri . s-a verificat si fiind la fel s-a purces la acest lucru .

poti fi si banat total pe clasa ta de IP, adica nu mai poti sa-ti faci account pe site . ca si exemplu , a fost o perioda cand nu a putut intra nici un user din romania pe site timp de cateva zile din cauza unuia (unora) care au facut ceva smile.gif


te rog fi matur si intelege ca nu are rost ceea ce faci .
Member
Posts: 622
Joined: Feb 11 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 50%
Mar 21 2008 07:21pm
dovezi ? , stiu taiko ca acelasi ip = multi dar nu are dovezi !!
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Mar 21 2008 11:54pm
Quote (ThE_TriaL @ Sat, 22 Mar 2008, 03:21)
dovezi ? , stiu taiko ca acelasi ip = multi dar nu are dovezi !!


lol, toate forumurile astea au modalitati de a vedea de pe ce ip intrii pe fiecare cont si de asemenea sa caute ce conturi sunt pe aceasi adresa.
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Mar 22 2008 02:19am
si..ma rog ce-ai avea de castigat daca s-ar inchide sub-forumul asta? desi stai relax k nu se inchide pt o persoana..
din cate-miamuntesc.. b1dani s-a reras josnic..doar pt k "ma retrag" a scamat si chestii" ..chiar nu vad rostul acestor puerilitati sleep.gif
Member
Posts: 622
Joined: Feb 11 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 50%
Mar 22 2008 02:28am
deci ai de pula mea !! ! ! !! !!!! ! ! !! ! !!

daca asi zice ca Klaudiu e multi cu inca unu ati crede ? smile.gif Intrebare de Baraj !

vreau poze de la dovezi sau ma duk si postez eu unde trebuie
Go Back To Romanian Topic List
12Next
Closed New Topic New Poll