Quote (rusclaudiualin @ Fri, Mar 21 2008, 08:22am)
Un topic facut aiurea ^^ Si eu sper sa se rejoace meciul ca nu sunt vinovati rapidistii pentru ce s-a intamplat. Nici un rapidist nu ar fii aruncat o bricheta a doua oara cand se stia ca se va intrerupe meciul, iar Rapid avea 1-0. Bucurati-va de o victorie furata! Jucatorii stelisti se bucurau ca nesimtitii ca s-a intrerupt meciul in loc sa fie retinuti si sa joace fotbal...
GG ma hai akm sa ne batem cu arbitri
dak rapidu ii dadea undeva si cadea ala pe jos ce facea?
arbitra prin telefon? -.-