d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Rapid-steaua > 0-3
123Next
Add Reply New Topic New Poll
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Mar 20 2008 02:32pm
romanu tot roman...c sa-i faci , cand sa se bucure si ei de-o victorie..le-o da in cap un suporter(sper k a fost fratemio ..as fii mandru de el rofl.gif )
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Mar 20 2008 02:41pm
da lol ...
am fost la un prieten si am plecat knd era 1-0 pt rapid
dupaia nu mam uitat acasa ohmy.gif si tot dadeau astia mesaje cu cik steaua 3-0 rapid

a marcat bricheta ohmy.gif

eram pff smile.gif)
Member
Posts: 6,446
Joined: Jun 5 2006
Gold: 5,584.00
Mar 20 2008 03:03pm
bash poola . sper , comisia sa decida sa se reia meciul, ca altfel urca shtoia la prea multe puncte fata de poli biggrin.gif
Member
Posts: 11,500
Joined: Jun 22 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Mar 20 2008 03:26pm
gz steaua ..
Member
Posts: 9,970
Joined: Mar 7 2006
Gold: 21,070.00
Mar 20 2008 06:08pm
no comment
Member
Posts: 18,753
Joined: Jan 5 2007
Gold: 465.15
Mar 21 2008 12:22am
Un topic facut aiurea ^^ Si eu sper sa se rejoace meciul ca nu sunt vinovati rapidistii pentru ce s-a intamplat. Nici un rapidist nu ar fii aruncat o bricheta a doua oara cand se stia ca se va intrerupe meciul, iar Rapid avea 1-0. Bucurati-va de o victorie furata! Jucatorii stelisti se bucurau ca nesimtitii ca s-a intrerupt meciul in loc sa fie retinuti si sa joace fotbal...
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Mar 21 2008 01:29am
Quote (rusclaudiualin @ Fri, Mar 21 2008, 08:22am)
Un topic facut aiurea ^^ Si eu sper sa se rejoace meciul ca nu sunt vinovati rapidistii pentru ce s-a intamplat. Nici un rapidist nu ar fii aruncat o bricheta a doua oara cand se stia ca se va intrerupe meciul, iar Rapid avea 1-0. Bucurati-va de o victorie furata! Jucatorii stelisti se bucurau ca nesimtitii ca s-a intrerupt meciul in loc sa fie retinuti si sa joace fotbal...


GG ma hai akm sa ne batem cu arbitri
dak rapidu ii dadea undeva si cadea ala pe jos ce facea?
arbitra prin telefon? -.-
Member
Posts: 18,753
Joined: Jan 5 2007
Gold: 465.15
Mar 21 2008 01:46am
Quote (DyCa4EveR @ Fri, 21 Mar 2008, 09:29)
GG ma hai akm sa ne batem cu arbitri
dak rapidu ii dadea undeva si cadea ala pe jos ce facea?
arbitra prin telefon? -.-


Se dadeau 3 minute de stopare a violentelor iar daca se continuau se oprea meciul si se rejuca. In astfel de situatii nu trebuie sa ii tai capul cuiva pentru gresala altciva si logic stelistii nu trebuiau sa se bucure ci sa fie mai retinuti. Macar de ochii lumii. Am intalnit si dinamovisti si alte persoane care radeau de modul in care stelistii se bucurau vazand castigata o partida care nu a fost niciodata a lor.
Member
Posts: 9,970
Joined: Mar 7 2006
Gold: 21,070.00
Mar 21 2008 02:07am
Quote
Un incident asemanator cu cel din Giulesti s-a petrecut pe 15 septembrie 2004, la meciul dintre AS Roma si Dinamo Kiev, din grupele UEFA Champions League

La pauza, formatia din Ucraina conducea cu 1-0 si evolua in superioritate numerica, dupa ce arbitrul suedez Anders Frisk (foto) il eliminase pe Philippe Mexes. Nimic nu a putut opri furia suporterilor italieni, care au inceput sa arunce cu obiecte spre cavalerul fluierului, aflat in drum spre tunelul care ducea la vestiare.

Frisk a fost lovit in cap de o moneda si a parasit plin de sange spatiul de joc. Dupa 45 de minute de asteptare, s-a hotarat abandonarea meciului.

Ironic, observator la acel meci de pomina a fost presedintele Federatiei Romane de Fotbal, Mircea Sandu.

Formatia din capitala Italiei a pierdut meciul cu 3-0 si a jucat urmatoarele meciuri din UEFA Champions League cu portile inchise.



Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Mar 21 2008 02:19am
numi pasa ce au facut, puteau sa bata si arbitru

steaua 3-0 rapid +3 puncte pt steaua asha k pa
Go Back To Romanian Topic List
123Next
Add Reply New Topic New Poll