d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Romania0" World Of Warcraft" Topic > Numai Pentru Jucatorii De Wow Si Wow+bc
12314Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 9,970
Joined: Mar 7 2006
Gold: 21,070.00
Mar 13 2008 11:34am
se pare ca a fost o problema cu topicul creat - linkuri interzise postate
de aceea incep un topic wink.gif
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Mar 13 2008 01:03pm
unde e celalalt ???
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Mar 13 2008 01:28pm
locked si nu mai avem voie sal vedem... si +10 lu mmc
Member
Posts: 9,970
Joined: Mar 7 2006
Gold: 21,070.00
Mar 13 2008 05:32pm
cresc foarte greu - lvl 9
ma chinui
Member
Posts: 13,594
Joined: Apr 14 2007
Gold: 119.50
Warn: 10%
Mar 13 2008 06:58pm
Quote (Serj_Tankian @ Fri, 14 Mar 2008, 01:32)
cresc foarte greu - lvl 9
ma chinui


daca vrei vb cu un prieten de al meu sa te bag intro Guilda mare !!! am intels ca are cea mai tare quilda din romania !! au aparut in lvl !! ca nu stiu ce monstru au omorat primii
Member
Posts: 9,970
Joined: Mar 7 2006
Gold: 21,070.00
Mar 14 2008 04:47am
Quote (spyzimbru @ Fri, 14 Mar 2008, 03:58)
daca vrei vb cu un prieten de al meu sa te bag intro Guilda mare !!! am intels ca are cea mai tare quilda din romania !! au aparut in lvl !! ca nu stiu ce monstru au omorat primii


prefer sa incerc singur si cu oamenii din guild de la mine - mersi oricum
problema e ca sunt multe questuri si alergi pe acolo ca bezmeticu
trebuie sa cauti o gramada de indicii ca Sherlock ...
da per ansamblu e ok - problema e ca e greu sa te lvl singur
Member
Posts: 18,753
Joined: Jan 5 2007
Gold: 465.15
Mar 14 2008 05:37am
Quote (Serj_Tankian @ Fri, 14 Mar 2008, 12:47)
prefer sa incerc singur si cu oamenii din guild de la mine - mersi oricum
problema e ca sunt multe questuri si alergi pe acolo ca bezmeticu
trebuie sa cauti o gramada de indicii ca Sherlock ...
da per ansamblu e ok - problema e ca e greu sa te lvl singur


Nu e adevarat.

Prima data baga urmatoarele addonuri: quest helper, auctioner
quest helper te duce exact la quest, adik iti arata pe harta unde trebuie sa il faci
iar auctioner te invata tehnicile auction house pentru a face bani

Ele sunt legale si folosite de toti.
Deja exista foarte multe ghiduri de facut level inclusiv la profesii.

In celalat topic am intrebat pe ce server joci. Eu joc la hoarda pe Defias Brotherhood si daca vrei sa vii acolo e ok. Avem 4 romanasi uniti care ne ajutam la greu si e mai simplu din toate punctele de vedere. Deci te astept daca decizi ca vrei sa fie mai frumos. Dupa o luna de jucat wow la inceput am vazut ca singur in wow e foarte plictisitor ^^

This post was edited by rusclaudiualin on Mar 14 2008 05:39am
Member
Posts: 9,970
Joined: Mar 7 2006
Gold: 21,070.00
Mar 14 2008 06:03am
mersi de informatii - deja am luat quest helper
despre auction mai ma documentez
daca te uiti in profil la mine vezi unde joc wink.gif
Member
Posts: 11,323
Joined: Mar 5 2006
Gold: 8.43
Mar 14 2008 11:04am
Eu postasem linkuriile alea ca fiind untrusted, ca o avertizare, dar in fine, nush cine mi-a dat report, am mai luat si 1 zi suspend sad.gif
Anyway, daca vrea cineva guide de level la allianta/hoarda sa-mi dea un PM cu adresa de mail.
Member
Posts: 9,970
Joined: Mar 7 2006
Gold: 21,070.00
Mar 14 2008 11:24am
Quote (mmc01 @ Fri, 14 Mar 2008, 20:04)
Eu postasem linkuriile alea ca fiind untrusted, ca o avertizare, dar in fine, nush cine mi-a dat report, am mai luat si 1 zi suspend sad.gif
Anyway, daca vrea cineva guide de level la allianta/hoarda sa-mi dea un PM cu adresa de mail.


cand ai ceva de genul acesta icon_pointr.gif PM ME - I CAN HELP
daca le postezi si nu le vad sau nu sunt acolo cand se discuta acest report iti iei warn - ceea ce s-antamplat deja - nothing i can do
oricum - ma intereseaza un ghid de lvl pentru hoarda
eu sunt blood elf - mage
da si tu un pm pe forum la noi - discutam acolo wink.gif

Go Back To Romanian Topic List
12314Next
Add Reply New Topic New Poll