Quote (DyCa4EveR @ Sat, Feb 16 2008, 04:50pm)
Marea Rullz

am tot fost la mare si cu , si fara depravari , si sa stii ca MUNTELE RULZ . esti inca mic

.
on topic :
1 luna de aikido 
- da sa stiti ca a fost un excelent mod de a-mi largi vederea si inspre alte lucruri , nu numa' "dau cu pumnu sa sparg" , plus, un bun exercitiu de autocontrol. va recomand la toti macar o luna de aikido
baschet in liceu nu excelam , dar eram ok . am mai incercat sa merg cu prietenii cu care jucam in liceu cate 3-4 ore incontinuu la 35 de grade. bine ca ne-am luat 2L de bere cu noi ca in 10 minute ne-am distrus
fotbal - sunt pasta , dar imi place sportul .
pescuit- n-am mai fost de ceva vreme decat rar la belti . dar tanjesc dupa zilele de glorie de acum 6-10 ani , cand stateam pe malul Begai , nu in calculator
muntele e un hobby pot sa zic, treking , dar cand am surplus monetar si ma tine picioru'

(probleme la articulatie

)
si apoi , evident, Halbere, Sticlism, Ginastica, Coniac-canoe, Paharasutism
This post was edited by Taiko on Feb 16 2008 09:06am