pey.. deseori ei fura k sunt furati ... de ex
millenium a furat k ia furat unu infi..
b1dani nu mai zic asta a vrut sasi faca o super iesire
proacca a fost keyloggat
LoveHouse pisamas pe el a scammat el merita Tagu
djtiesto e un idiot
huckelbery_d2jsp iar un idiot
si muschiulosul era multi cu castravete si forkings..
sunt si idioti ofc..
Klaudiu [edit]

pe el lau blocat mediatorii

) k spama prin pmuri... dak ia zis lu Andrei k e de partea scammerilor si a multi... cik il reporteaza lu njaguar

) krek si Paul la blocat

EvillSpoon
the_rest
si altii da nu le dau numele sa nu sara la mine in cap ^^
This post was edited by DyCa4EveR on Feb 16 2008 07:29am