Quote (Alexandru @ Fri, 15 Feb 2008, 13:26)
Bv..bucura-te de el cat mai poti.
Si Nagash- care e membru din 2004 nu a primit vreodata DF access si a donat tot vreo 2k si are si vreo 20k+ fg inutil.
Si da e roman.
stie lumea de ce nu are df access, stai calm