cresti usor si singur, questurile care te trimit sa omori nush cati mobi sunt recomandate a fi facute solo, altfel se imparte experienta in functie de cati sunt in grup
dupa lvl 20 e mai usor acum, iar dupa lvl 30 iei chiar viteza
la 60 (sau 58) intri in outland unde e mult mai fun

concluzia mea: merge solo foarte bine
servere cu romani: neptulon la alianta, sylvanas la hoarda
si mai peste tot gasesti romani