Quote (Taiko @ Fri, 8 Feb 2008, 23:34)
pai pana acuma, toate ce i-am imprumutat am platit eu taxa de pus pe market la LS (fee-ul) .
si na .. nu am xfer-uit la 1 fg ci la peste 100 . si plateam io toate taxele de transfer .
da i-am zis ca atunci cand imi da sabia inapoi ,sa plateasca el , ca doar ceva fg tre sa faca daca ajunge pana la mq. si o facut

.
numa ca ii cam phute toti care-i prinde

)) . nu e op problema, evident , si eu ce-am zis de taxa e gluma, imi permit si eu macar atata

fee-ul ala e de cat ? 5 fg la 100 ?
nu face mare paguba in orice directie
desi mai mult decat normal era sa-l plateasca el ca doar tu ii dadea itemele cu imprumut