merge si kaspersky si bitdefeneder pe vista.
iti zic ca am la mine la munca calculatoare pe care am instalat programele astea.
kaspersky internet security 6.0 e pe unu
iar restu vin ele cu bitdefender 10
daca ai nevoie pot sa-ti dau si serial de licenta pt ultimul, valabil pana in 2010 parca.
Quote (puyu @ Wed, 6 Feb 2008, 00:28)
eu am vista !!! e frumos . mai dragutz ca xp dar .. sincer prefer xp.. asta e mai lent xD shi plm da multe errori
foarte la obiect postul, sunt sigur ca va ajuta in rezolvarea problemei
This post was edited by MrDjBthu on Feb 5 2008 05:08pm