voi aveti chestii grave ...
eu am gasit zilele astea un shield
46@ si mi s-a parut interesant...
http://img119.imageshack.us/img119/1433/shldvx2.jpg
nu e nush c torph..dar merge

si mai am ceva GC (nu grang charm

) +2 mb/+3 ls / +2 wf 0/3 sox ..pacat k nu sunt GT ..k erau rupere