Merg linistit pe strada. Parca e un hurricane in departare, pare cam periculos. r si o iau la fuga unpic, ca ma grabesc. Cand ajung la 30 de ani imi bag fistu.
Arat ca mr.T. La gat am niste lantzuri mari de pleu care sclipesc mai ceva ca auru, plus ca-s mai usoare, asa ca sa stiti ca la metalgrid lvl req ar fi trebuit sa fie mai scazut.
Am si un celular pentru confuse si un mp4 player ca sa ma doara undeva. Canadiana awsome, nu v-o arat ca mi-o furati voi cumva.
Pe sub armura mea de jeaca de blugi cannot be frozen -20%speed 4buzunare, am o bluza sexy cu o enigma desenata si un tricou alb cold absorb (de fapt in loc de 'cold' ar fi trebuit sa puna 'water'). Am si niste pantaloni tot de blugi, in diablo2 nu au pus si pantalonii pentru ca trebe sa fi tampit sa nu ti se asorteze armura cu pantalonii, ce dreq ma! unde traim, in bucuresti ?!
Mai am niste boots cu high kick damage, dar numai din cauza ca mi s-au stricat aia cu +40% faster run/walk si +50% jump. Sosetele ma enerveaza de numa, ca vreau sa am si level req si cold imune. Da' ma multzumesc cu cold absorb deocamdata. Ar fi fain sa se asorteze cu tricou, ca poate trebe sa ma dezbrac la Charsi la magazin. Ah, nu port chiloti, Charsi da-mi-i ai tai, cat costa ? Ce prosta-i Akara aia, dar ma intrebam io ce-i cu cabina aia de testare.
In mana duc o plasa cu carti si dvd-uri pe care o folosesc ca scut, are +200dex. Va bat cu pumni, da' poate gasesc ceva de pe la vre-o mortaciune sau de la Gheed ala care ma jefuieste de bani. Vreau mai mult fg. Totusi am manusi cool: 'Cat's Hand Puma Gloves', sunt pentru domnisoare, da' io le am ca sa scriu mai bine la calculator, ca ii frig la lucru si imi ingheatza mainile pe tastatura (+75dex, cold imune, cold absorb, -5%damage, etc).
Nu imi trebe arcu, interceptez sagetzile si le arunc inapoi. La nevoie, iau un bus/taxi/ceva pentru tele, ca am bluza faina si sunt smecher.
Ganditi-va bine inainte sa postati, va rog sa o compuneti in notepad inainte sa o postati, si ar fi de preferat sa fie faina. Dupa comment-urile de aici, poate traduc in engleza ceva.
This post was edited by the_rest on Jan 24 2008 03:06am