Quote (MrBommel @ Sat, 19 Jan 2008, 22:32)
Felicitari goldbranch ( Andrei ) pentru Members++ !
Tie iti deschisesera un topic in DF pentru ca ti`ai luat tag verde

Doamne ce retardati...

Quote (RO_Byron @ Sat, 19 Jan 2008, 22:38)
nush ce inseamna pt noi dar....Felicitari!!!
Inseamna doar pentru el mai putina viata si mai multa munca pentru nimic.
Oricum felicitari andrei