Quote (DyCa4EveR @ Tue, Jan 15 2008, 08:03am)
e nu..

mia sters mie texazod ^^ knd am postat niste siteuri din "afara"

il poate inchide , iar ceilalti nu pot vedea continutul topicului dar el in sine ramane

edit : poate texazon
This post was edited by MillenniuM_Evolution2007 on Jan 15 2008 03:02am