d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Gata Fac Pipi Pe Subforumu Asta Intitulat Romania > ღ ٥ﻻ ﻉ√٥ﺎ ٱu ღ
123Next
Closed New Topic New Poll
Banned
Posts: 2,455
Joined: Apr 6 2007
Gold: 0.75
Jan 14 2008 12:55pm
ღ ٥ﻻ ﻉ√٥ﺎ ٱu ღ
Banned
Posts: 2,455
Joined: Apr 6 2007
Gold: 0.75
Jan 14 2008 12:56pm
Cum se zice LAST POST HERE
Banned
Posts: 2,455
Joined: Apr 6 2007
Gold: 0.75
Jan 14 2008 01:06pm
----------------------------Last Post----------------------------
Sa Va Trag La Muie
Ma Pis Pe Warnu Vostru
Sa-mi Sugetzi Pula Si Mie Si La Totzi Caini Mei smile.gif) MUIEEEEEEE ORICUM SUTEN PESTE VOI ASTIA MAI MICI COPII BATRANI CE SUNTETI
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Jan 14 2008 01:08pm
Quote (Tz1cn1Tu @ Mon, Jan 14 2008, 09:06pm)
----------------------------Last Post----------------------------
Sa Va Trag La Muie
Ma Pis Pe Warnu Vostru
Sa-mi Sugetzi Pula Si Mie Si La Totzi Caini Mei smile.gif) MUIEEEEEEE ORICUM SUTEN PESTE VOI ASTIA MAI MICI COPII BATRANI CE SUNTETI


+1 dak nu era de mine =))
Member
Posts: 3,244
Joined: Jan 10 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
Jan 14 2008 01:20pm
ofc ca nu era de no2 si ink cativa tongue.gif
Member
Posts: 57,983
Joined: Jan 12 2006
Gold: 5,104.00
Jan 14 2008 02:23pm
Quote (Tz1cn1Tu @ Mon, 14 Jan 2008, 21:06)
----------------------------Last Post----------------------------
Sa Va Trag La Muie
Ma Pis Pe Warnu Vostru
Sa-mi Sugetzi Pula Si Mie Si La Totzi Caini Mei smile.gif) MUIEEEEEEE ORICUM SUTEN PESTE VOI ASTIA MAI MICI COPII BATRANI CE SUNTETI


Ma`ntreb daca vorbesti asa si cu mama dumitale.
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Jan 14 2008 02:47pm
Quote (B4al @ Mon, 14 Jan 2008, 22:23)
Ma`ntreb daca vorbesti asa si cu mama dumitale.


observi ca i-a luat 10 minute sa vina cu postul ala ?
#2 Mon, 14 Jan 2008, 20:56
la
#3 Mon, 14 Jan 2008, 21:06

nu e rau....10 minute pt o injuratura, vai da ce-i mai merge mintea aia agera ca de vultur, soim, acvila de munte , etc. rofl.gif
Member
Posts: 3,364
Joined: Sep 25 2007
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jan 14 2008 02:55pm
Quote (MrDjBthu @ Mon, Jan 14 2008, 09:47pm)
observi ca i-a luat 10 minute sa vina cu postul ala ?
#2 Mon, 14 Jan 2008, 20:56
la
#3 Mon, 14 Jan 2008, 21:06

nu e rau....10 minute pt o injuratura, vai da ce-i mai merge mintea aia agera ca de vultur, soim, acvila de munte , etc. rofl.gif


hai amu dute in pula mea batrane,vii si tu cu starea vremii.

MA dar,dupa Einstein tu esti Cel mai destept ?


Cum se zice pe la voi (FRATE) ca totzi suntetzi neamuri pe acolo ?>

Bv Fratzii mei,zicetzile tongue.gif


This post was edited by ProAccA on Jan 14 2008 02:57pm
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Jan 14 2008 03:02pm
Quote (ProAccA @ Mon, 14 Jan 2008, 22:55)
hai amu dute in pula mea batrane,vii si tu cu starea vremii.

MA dar,dupa Einstein tu esti Cel mai destept ?


Cum se zice pe la voi (FRATE) ca totzi suntetzi neamuri pe acolo ?>

Bv Fratzii mei,zicetzile tongue.gif</B>


nene , eu nu am nimica cu tine, tu pari cel mai ok din toti care ii ai in guilda, asa ca nu vad de ce iti place sa te cobori la nivelul lor.
inteleg ca sunteti toti din aceasi regiune a tarii si de aia ii ai la tine in guilda, dar macar stai mai detasat asa.
oricum e alegerea ta wink.gif
Member
Posts: 3,364
Joined: Sep 25 2007
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jan 14 2008 03:19pm
Quote (MrDjBthu @ Mon, Jan 14 2008, 10:02pm)
nene , eu nu am nimica cu tine, tu pari cel mai ok din toti care ii ai in guilda, asa ca nu vad de ce iti place sa te cobori la nivelul lor.
inteleg ca sunteti toti din aceasi regiune a tarii si de aia ii ai la tine in guilda, dar macar stai mai detasat asa.
oricum e alegerea ta wink.gif


pai: DaEye,b1dani,Lord_Of_War,Griffonseye icon_pointr.gif suntem din acelasi oras nene! Asha ca eu tzin cu ei! acelasi cartier!
Go Back To Romanian Topic List
123Next
Closed New Topic New Poll