Quote (B4al @ Mon, 14 Jan 2008, 22:23)
Ma`ntreb daca vorbesti asa si cu mama dumitale.
observi ca i-a luat 10 minute sa vina cu postul ala ?
#2 Mon, 14 Jan 2008, 20:56
la
#3 Mon, 14 Jan 2008, 21:06
nu e rau....10 minute pt o injuratura, vai da ce-i mai merge mintea aia agera ca de vultur, soim, acvila de munte , etc.