d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Fortza C.f.r !!! > Cine Tine Cu C.f.r ?
1235Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,244
Joined: Jan 10 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
Dec 29 2007 06:10am
de la 907 am fost primii pusi pe fapte cu echipa clujului mandria ardealului traiesc fiecare clipa cu cea mai buna echipa si'am purtat de cand ma stiu Alb Si Visiniu !

Tu ai nume si renume Fortza Fortza C.F.R Ca toti ardelenii'n lume Fortza Fortza C.F.R lupta lupta si invinge Fortza Fortza C.F.R de noi nimeni nu se atinge Fortza Fortza C.F.R

am luptat si vom lupta C.F.R echipa mea , clujul este casa noastra si'l vom apara , castigam meci dupa meci si nu poti de noi sa treci cu Echipa Clujului mandria ARDEALULUI

Tu ai nume si renume Fortza Fortza C.F.R Ca toti ardelenii'n lume Fortza Fortza C.F.R lupta lupta si invinge Fortza Fortza C.F.R de noi nimeni nu se atinge Fortza Fortza C.F.R

Tu ai nume si renume Fortza Fortza C.F.R Ca toti ardelenii'n lume Fortza Fortza C.F.R lupta lupta si invinge Fortza Fortza C.F.R de noi nimeni nu se atinge Fortza Fortza C.F.R

Tu ai nume si renume Fortza Fortza C.F.R Ca toti ardelenii'n lume Fortza Fortza C.F.R lupta lupta si invinge Fortza Fortza C.F.R de noi nimeni nu se atinge Fortza Fortza C.F.R


IMNUL C.F.R -icon_pointr.gif Pana la Moarte C.F.R Echipa mea !!!!!!!!!

Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Dec 29 2007 06:45am
ma indoiesc ca se juca fotbal de la 907....dar ce sa zicem...ardelenii sunt mai lenti asa ^^
Member
Posts: 4,784
Joined: Jun 25 2006
Gold: 1,151.00
Dec 29 2007 10:26am
Quote (MrDjBthu @ Sat, Dec 29 2007, 02:45pm)
ma indoiesc ca se juca fotbal de la 907....dar ce sa zicem...ardelenii sunt mai lenti asa ^^


trebuia sa scrie '907, adica 1907, pentru cei neavizati. biggrin.gif intr-adevar, cfr-ul ca echipa are istorie. personal, am stat in cluj 2 ani si am invatat sa-i respect. si uite ca nu m-au dezamagit ca petrolul ploiesti sau astra (ca-s ploiestean de fapt). bravo cfr! si bafta pentru castigarea campionatului. decat infumuratii de la steaua, dinamo sau rapid, ii prefer pe ei!
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Dec 29 2007 11:45am
Quote (RO_Marci @ Sat, Dec 29 2007, 06:26pm)
trebuia sa scrie '907, adica 1907, pentru cei neavizati. biggrin.gif intr-adevar, cfr-ul ca echipa are istorie. personal, am stat in cluj 2 ani si am invatat sa-i respect. si uite ca nu m-au dezamagit ca petrolul ploiesti sau astra (ca-s ploiestean de fapt). bravo cfr! si bafta pentru castigarea campionatului. decat infumuratii de la steaua, dinamo sau rapid, ii prefer pe ei!


wai marci cu asta chiar mai atins la corason si la inima cry3.gif adik steaua e infumurata? cry3.gif nu mai vb cu tn cry3.gif spammerule sad.gif(

Btw ^^^^ Cfr wink.gif echipa si din cluj si din buc smile.gif

This post was edited by DyCa4EveR on Dec 29 2007 11:45am
Member
Posts: 10,746
Joined: Feb 23 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Dec 29 2007 01:26pm
hai C.F.R ca ardeleni de-ai nostri ^^
Member
Posts: 2,433
Joined: Mar 20 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Dec 30 2007 03:15am
CFR merita si sper sa castige titlul anul asta smile.gif

asta desi sunt stelist ...
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Dec 30 2007 05:06am
Quote (RO_Marci @ Sat, 29 Dec 2007, 18:26)
trebuia sa scrie '907, adica 1907, pentru cei neavizati. biggrin.gif intr-adevar, cfr-ul ca echipa are istorie. personal, am stat in cluj 2 ani si am invatat sa-i respect. si uite ca nu m-au dezamagit ca petrolul ploiesti sau astra (ca-s ploiestean de fapt). bravo cfr! si bafta pentru castigarea campionatului. decat infumuratii de la steaua, dinamo sau rapid, ii prefer pe ei!


are istorie in ligile inferioare.....
si stati calmi ca titlul nu o sa-l ia
tot in capitala va ramane
Member
Posts: 2,433
Joined: Mar 20 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Dec 30 2007 06:21am
Quote (MrDjBthu @ Sun, Dec 30 2007, 11:06am)
are istorie in ligile inferioare.....
si stati calmi ca titlul nu o sa-l ia
tot in capitala va ramane


poate doar Rapid sa mai aiba vreo sansa smile.gif
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Dec 30 2007 06:21am
Quote (MrDjBthu @ Sun, Dec 30 2007, 01:06pm)
are istorie in ligile inferioare.....
si stati calmi ca titlul nu o sa-l ia
tot in capitala va ramane

vouch
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Dec 30 2007 06:28am
Quote (MrDjBthu @ Sat, Dec 29 2007, 02:45pm)
ma indoiesc ca se juca fotbal de la 907....dar ce sa zicem...ardelenii sunt mai lenti asa ^^


stf mai ..nu ne lua si u cu "provincia" k apoi ma supar wurf.gif
Sunt stelist..dar mi-e mila d echipa..d ce-a facut oierul din ea
sunt bistritean..deci as putea tine cu Gloria bta ....
Sunt in Cj d 3 ani ..deci am si acolo d ales..dar raman cu steaua...


si ..ardelenii nu-s deloc lenti...facem un sprint candva ? (remember @tog forums...suge burta soldat rofl.gif )
Go Back To Romanian Topic List
1235Next
Add Reply New Topic New Poll