d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Pentru Toti Jucatoriii De Diablo > Craciun Fericit Plin De Bucurii
12Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,241
Joined: Mar 18 2006
Gold: 350.00
Dec 24 2007 12:20pm
DIN PARTEA MEA, GEO, PENTRU TOTI CARE MA CUNOSC,SI NU NUMAI , VRAU SA VA UREZ SA AVETI PARTE NUMAI DE IMPLINIRI,BUCURII SANATATE SI MULTA FERICIRE(e asa de ralativa treaba cu fericirea).SA MA SCUZE CEI CARE AU RASPUNS LA TOPICUL CU INTALNIREA.AM PROMIS CA NE VEDEM SI O S-O FACEM.LA MINE S-AU STRANS CAM MULTE CHIAR IN PERIOADA ASTA SI NU PREA AM TIMP.POATE DUPA SF. ION SA ORGANIZAM CEVA.MULTUMESC CELOR CARE AU CONTRIBUIT SA AVEM SI NOI UN D2JSP ROMAN.VA PUP PE TOTI.!!!!
Member
Posts: 28,592
Joined: Nov 3 2005
Gold: 17,707.00
Dec 24 2007 12:31pm
Un strop de fericire, o picatura de de bucurie, un pahar de iubire, o carafa de sanatate si un izvor de ganduri bune si de bine

de la mine catre toti,

Un Craciun cum va doriti,

FLO santa.gif
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Dec 24 2007 12:37pm
Quote (FLOKING24 @ Mon, Dec 24 2007, 08:31pm)
Un strop de fericire, o picatura de de bucurie, un pahar de iubire, o carafa de sanatate si un izvor de ganduri bune si de bine

de la mine catre toti,

Un Craciun cum va doriti,

FLO santa.gif


Quote
DIN PARTEA MEA, GEO, PENTRU TOTI CARE MA CUNOSC,SI NU NUMAI , VRAU SA VA UREZ SA AVETI PARTE NUMAI DE IMPLINIRI,BUCURII SANATATE SI MULTA FERICIRE(e asa de ralativa treaba cu fericirea).SA MA SCUZE CEI CARE AU RASPUNS LA TOPICUL CU INTALNIREA.AM PROMIS CA NE VEDEM SI O S-O FACEM.LA MINE S-AU STRANS CAM MULTE CHIAR IN PERIOADA ASTA SI NU PREA AM TIMP.POATE DUPA SF. ION SA ORGANIZAM CEVA.MULTUMESC CELOR CARE AU CONTRIBUIT SA AVEM SI NOI UN D2JSP ROMAN.VA PUP PE TOTI.!!!!



+1 flo si craciun fericit nu numai jucatorilor de d2 smile.gif
Member
Posts: 10,746
Joined: Feb 23 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Dec 24 2007 02:19pm
ms la fel pt toata lumea
Member
Posts: 7,956
Joined: Sep 15 2006
Gold: 0.50
Dec 24 2007 07:03pm
happy x-mas smile.gif
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Dec 24 2007 07:55pm
Acum e oficial..Craciun...c caut eu la pc acum? nush..nu ma intrebati k irositi energie tastand..nici eu nush
Petrecere super in continuare bier.gif
Banned
Posts: 210
Joined: Dec 19 2007
Gold: 10.00
Dec 25 2007 06:32am
Craciun Fericit biggrin.gif
Banned
Posts: 2,455
Joined: Apr 6 2007
Gold: 0.75
Dec 25 2007 07:22am
Craciun Fericiti ... Si Beau Un Pahara de vin Pt Voii santa.gif
Member
Posts: 5,812
Joined: Oct 6 2007
Gold: 121.00
Dec 26 2007 07:27pm
ups .. m-am trezit cam tarziu .. da sa stitzi ca am baut ceva in cinstea voastra laugh.gif ! sanatate
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Dec 27 2007 04:03am
Quote (Rusu @ Thu, Dec 27 2007, 03:27am)
ups .. m-am trezit cam tarziu .. da sa stitzi ca am baut ceva in cinstea voastra laugh.gif ! sanatate


las k e bine si acum...
eu nu m-am atins d alcool..nici macar o picatura...
primul an fara ...si c fata au facut politzaii din patrula cand m-au oprit rofl.gif (parca am mai zis asta) tongue.gif
Go Back To Romanian Topic List
12Next
Add Reply New Topic New Poll