Quote (FLOKING24 @ Mon, Dec 24 2007, 08:31pm)
Un strop de fericire, o picatura de de bucurie, un pahar de iubire, o carafa de sanatate si un izvor de ganduri bune si de bine
de la mine catre toti,
Un Craciun cum va doriti,
FLO

Quote
DIN PARTEA MEA, GEO, PENTRU TOTI CARE MA CUNOSC,SI NU NUMAI , VRAU SA VA UREZ SA AVETI PARTE NUMAI DE IMPLINIRI,BUCURII SANATATE SI MULTA FERICIRE(e asa de ralativa treaba cu fericirea).SA MA SCUZE CEI CARE AU RASPUNS LA TOPICUL CU INTALNIREA.AM PROMIS CA NE VEDEM SI O S-O FACEM.LA MINE S-AU STRANS CAM MULTE CHIAR IN PERIOADA ASTA SI NU PREA AM TIMP.POATE DUPA SF. ION SA ORGANIZAM CEVA.MULTUMESC CELOR CARE AU CONTRIBUIT SA AVEM SI NOI UN D2JSP ROMAN.VA PUP PE TOTI.!!!!
+1 flo si craciun fericit nu numai jucatorilor de d2