d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Ce Fel De Itme Imi Tre Pe Barbar La Ladder Slasher > ??
12Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,500
Joined: Jun 22 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Dec 22 2007 11:25am
cu multa viata ?
cu mult block?
cu mult str?
cu mult dex?

spunetim voi pls ca na-m chef sa caut pe forum si nu-mi dati linkuri pls

daca stiti spunetim

This post was edited by GriffonsEye on Dec 22 2007 11:27am
Banned
Posts: 210
Joined: Dec 19 2007
Gold: 10.00
Dec 22 2007 12:28pm
Str si Dex - armura si charm
arma cu EE % wink.gif
Member
Posts: 6,446
Joined: Jun 5 2006
Gold: 5,584.00
Dec 22 2007 01:13pm
nu uita de multa viata smile.gif . ca si aia e buna tongue.gif

pt levele mici , nu va luati arme rusted sau copper. ci Bronze. ca am vazut multi care luau prostii de-alea smile.gif
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Dec 22 2007 01:42pm
eu miam luat arma cu ee si block armor dex str si life si charm la fel la sfatul dat de pretenu meu alex biggrin.gif
Member
Posts: 5,812
Joined: Oct 6 2007
Gold: 121.00
Dec 22 2007 01:59pm
as vrea sa stiu si eu cu se baga stats la rogue .. daca tot e deschis subiectu asta cu slasher biggrin.gif
Member
Posts: 6,446
Joined: Jun 5 2006
Gold: 5,584.00
Dec 22 2007 03:45pm
la rogue primele 10 care le primesti in vitality , iar toate punctele de la lvl in dext
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Dec 22 2007 05:26pm
Quote (Taiko @ Sat, 22 Dec 2007, 23:45)
la rogue primele 10 care le primesti in vitality , iar toate punctele de la lvl in dext


a se citi BARBAR din titlu ^^
santa.gif
Member
Posts: 6,446
Joined: Jun 5 2006
Gold: 5,584.00
Dec 22 2007 08:30pm
Quote (MrDjBthu @ Sun, Dec 23 2007, 01:26am)
a se citi BARBAR din titlu ^^
santa.gif


a se citi postul de deasupra celui carui i-ai dat quote santa.gif

la cel cu BARBARul raspunsesem deja tongue.gif

This post was edited by Taiko on Dec 22 2007 08:31pm
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Dec 23 2007 02:52am
din nou hormoneii in actiune rofl.gif

deci...pt barbar..chiar nu vad nici un rost al punctelor bagate in vita..1--> 2 life..crap total
str asa cat sa fie
mana icon_pointr.gif 0
dex..cat mai mult..ai nevoie d critical

Rogue..
cam alta poveste..k ea saraca nu prea baga viata automat la fiecare lvl..deci tre si p ea viata cat d cat

da io-s noob la ls..asa k intrebati p aia care au facut MQ tongue.gif

btw...c se intampla cu un char care face mq? indiferent k trece sau nu...
Member
Posts: 28,592
Joined: Nov 3 2005
Gold: 17,707.00
Dec 23 2007 03:39am
Quote (GriffonsEye @ Sat, 22 Dec 2007, 19:25)
cu multa viata ?
cu mult block?
cu mult str?
cu mult dex?

spunetim voi pls ca na-m chef sa caut pe forum si nu-mi dati linkuri pls

daca stiti spunetim


Ca si diablo, ls are multe taine>>si toti incepatorii vor sa stie cu se face un char perfect in...2-3 cuvinte, repede.

daca
vei citi tot ce scrie de ls pe forum, vei citi si cam 500+ posts in ls
vei incepe sa intelegi ca Paul nu degeaba a muncit la el.
O singura data am incercat sa fac o cercetare pe o tema de ls pe forum, cu data exacte si multe
cand am postat cateva tabele in excel...au sarit unii si m-am potolit
nu cred ca vei ajunge la mq vreodata asa...mai bine lasa-te

in ls nu tot ce vede se mananca>>si nu tot ce se scrie e asa...prietenii stiu de ce

This post was edited by FLOKING24 on Dec 23 2007 03:40am
Go Back To Romanian Topic List
12Next
Add Reply New Topic New Poll