Quote (Serj_Tankian @ Thu, 20 Dec 2007, 19:35)
pai tu cum crezi ca au bajetii 1800 de puncte pe ls?
.. stiu de bot de ls.. de cand sa inceput cu ls.. chiar am si eu vro 2 versiunii acasa.. dar mi sa parut prea plictisitor.. + aia sunt ratatiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!! greedy.... era logic ca or sa faca astia scandal.. prea mult mq in timp asa scurt