d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Ce Parere Aveti De Prison Break ? :)
123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,500
Joined: Jun 22 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Dec 17 2007 03:17am
io zic ca e tare si abia astept sa se lanseze tot sezonul 3 tongue.gif
Member
Posts: 578
Joined: Dec 9 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Dec 17 2007 04:13am
am auzit ca e tare smile.gif dar nu am avut ocazia sa il urmaresc huh.gif

This post was edited by Huckleberry_d2jsp on Dec 17 2007 04:13am
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Dec 17 2007 05:45am
1..il urasc..doar pt faptul k nu e zi in care sa nu intru p dc sa nu ma intrebe careva(2-3-20) d ultimele elpisoade sau chestii d genu
2..nu am vazut nici macar un ep..desi am tot auzit despre el....ma ghidez dupa sloganul sprite "urmeaza-ti setea nu turma" rofl.gif
3 ..se poate sa fie ceva foarte reusit avand in vedere k e asa cautat si urmarit..dar la fel e si cu telenovelele..no tks

sec..acid..Dan biggrin.gif
Member
Posts: 578
Joined: Dec 9 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Dec 17 2007 05:48am
Quote (Arx_X @ Mon, Dec 17 2007, 11:45am)
1..il urasc..doar pt faptul k nu e zi in care sa nu intru p dc sa nu ma intrebe careva(2-3-20) d ultimele elpisoade sau chestii d genu
2..nu am vazut nici macar un ep..desi am tot auzit despre el....ma ghidez dupa sloganul sprite "urmeaza-ti setea nu turma" rofl.gif
3 ..se poate sa fie ceva foarte reusit avand in vedere k e asa cautat si urmarit..dar la fel e si cu telenovelele..no tks

sec..acid..Dan biggrin.gif


e Jiji Bekali in film ? dk nu e el si Diaconescu nu are audientza laugh.gif si nu se mai uita babele la el tongue.gif

hopa smile.gif 500posts rofl.gif oh my god !!~

This post was edited by Huckleberry_d2jsp on Dec 17 2007 05:48am
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Dec 17 2007 07:02am
Quote (GriffonsEye @ Mon, Dec 17 2007, 09:17am)
io zic ca e tare si abia astept sa se lanseze tot sezonul 3 tongue.gif


sezonul 3 ftw ^^
Banned
Posts: 2,455
Joined: Apr 6 2007
Gold: 0.75
Dec 17 2007 07:58am
filmu ala ma tinut treaza 2 zile la rand smile.gif) nam dormit deloc biggrin.gif
Member
Posts: 8,241
Joined: Mar 18 2006
Gold: 350.00
Dec 17 2007 08:05am
o prostie de film.am urmarit in primul sezon 20 de ep sa vad cum evadeaza o duzina de natarai.prea le stie arhitectu' ala pe toate si toti sunt in urma lui cu 5min.imi place personajul abruzzi(parca).am si seria 2 si 6 ep. din 3...daca nu le vrea nimeni le sterg.va recomand "criminal minds"..daca tot aveti timp de pierdut...e mult mai tare
Member
Posts: 4,784
Joined: Jun 25 2006
Gold: 1,151.00
Dec 17 2007 08:32am
am vazut vreo 15 episoade din prima serie si m-am plictisit. ocupa spatiul degeaba pe hard... bine ca nu am inca nevoie de spatiu, ca-l stergeam de mult timp!
Member
Posts: 6,446
Joined: Jun 5 2006
Gold: 5,584.00
Dec 17 2007 01:51pm
e fain. ma uit. personal va recomand Dexter (nu, nu desenele animate)
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Dec 17 2007 02:48pm
reprezinta viata pe care o traiesc....
mi se pare senzational laugh.gif
Go Back To Romanian Topic List
123Next
Add Reply New Topic New Poll