Quote (Arx_X @ Mon, Dec 17 2007, 11:45am)
1..il urasc..doar pt faptul k nu e zi in care sa nu intru p dc sa nu ma intrebe careva(2-3-20) d ultimele elpisoade sau chestii d genu
2..nu am vazut nici macar un ep..desi am tot auzit despre el....ma ghidez dupa sloganul sprite "urmeaza-ti setea nu turma"

3 ..se poate sa fie ceva foarte reusit avand in vedere k e asa cautat si urmarit..dar la fel e si cu telenovelele..no tks
sec..acid..Dan

e Jiji Bekali in film ? dk nu e el si Diaconescu nu are audientza

si nu se mai uita babele la el

hopa

500posts

oh my god !!~
This post was edited by Huckleberry_d2jsp on Dec 17 2007 05:48am